Ejder Açıkkapı: Türkiye Yüzyılı İçin Hep Yeni, Hep İleri Diyeceğiz!

AK Parti'nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi başladı. Kongrede Elazığ Milletvekilleri, Belediye Başkanı , İl teşkilatı ve Büyük Kongre Delegeleriyle yer alan Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Açıkkapı, 2001 yılından bu yana AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın milletin gönlünde ve zihnindeki yerinin artarak devam ettiğini vurgularken, “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek yola çıktıklarını hatırlattı. 

Ejder Açıkkapı, Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda, yılmadan, yorulmadan çalışacaklarını söyledi.

Türkiye’nin son yıllarda bir çok badire atlattığını , ama buna rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK kadroların sarsılmaz bir iradeyle Türkiye'yi istikamet çizilen bir ülkeden, istikamet çizen bir ülke haline getirdiğini belirten Açıkkapı ayrıca şu ifadeleri kullandı:

AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongremizde, yeni bir coşku ve heyacanı 11,5 milyonu bulan üyemizle, dava ve yol arkadaşlarımızla birlikte bir kez daha “Türkiye Yüzyılı İçin Hep Yeni, Hep İleri” diyerek kutlu yürüyüşümüze devam etmenin gururunu ve heyecanını, 81 ilimizle birlikte, Elazığ olarak tam kadro hep birlikte kongremizde bu heyecanı gururla yaşıyor, bu tarihi buluşmaya bir kez daha şahit oluyoruz.

Liderimiz , Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da bugün altını çizdiği gibi Bizim kongrelerimizde sandalyeler havalarda uçuşmuyor . Kongrelerimizi hep kardeşlik havasında icra ettik, ediyoruz.

2001’den bu yana aziz milletimizin gönlünde ve zihninde yer bulan siyasi hareketimiz ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a sevgi, muhabbet, güven artarak devam ediyor. 

“Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek yola çıktığımız kutlu yürüyüşümüzde ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma mücadelemizde liderimizle birlikte devam ediyor. 

Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, onun yol arkadaşları olarak; 81 İl, 784 bin km2 ve 85 milyonun geleceğe, barış, huzur ve güvenle erişebilmesi için gece gündüz çalışıyor, ülkemizi istikamet çizilen bir ülkeden, istikamet çizen bir ülke haline getirmenin gururunu yaşıyoruz. 

Vesayet odaklarının, hain terör örgütlerinin planlarını başlarına yıkıyor, onların ağababalarını ve destekçilerini de hem sahada hem de masada hüsrana uğratıyoruz.

Ülkemizin dört bir köşesinde hizmet ve yatırımlarımızla milletimizin gönlünü kazanmaya devam ediyor ve bu sayededir ki, milletin iradesiyle sandıklarda 21 yıldır yine milletimizin teveccühüne mazhar oluyoruz. 

Diklenmeden dik duran liderimizle kutlu yürüyüşümüze devam edecek, Türkiye Yüzyılında ülkemizi  yatırım ve hizmetlerimizle buluşturma gayretlerimizi devam ettireceğiz. 

4.Olağan Kongremizde bir kez daha, yeniden liderimizle iş başında olacak  görev alan kadrolarımızla ülkemize ve asil milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. 

Durmak Yok Yola Devam.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN