Elazığ Belediyesi Çalışanlarına 'İletişim Ve Beşeri İlişkiler' Semineri Verildi

Elazığ Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Belediye personeline yönelik, 'İletişim ve Beşeri İlişkiler' konusunda eğitim ve bilgilendirme semineri düzenlendi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Elazığ Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Belediye personeline yönelik eğitim seminerleri düzenlemeye devam ediyor. 
Bu kapsamda etkili iletişimin öneminin ele alındığı “İletişim ve Beşeri İlişkiler” semineri gerçekleştirildi. Seminer, Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Seminere, çok sayıda Belediye personeli katıldı.
Vatandaş memnuniyetini artırmaya yönelik faaliyetler kapsamında gerçekleşen eğitimde etkili iletişimin önemli noktaları, girişimcilik ve insan ilişkileri konuları ele alındı.
Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Demir’in sunumu ile gerçekleştirilen seminerde, iletişimi engelleyen unsurlar ile iletişimi sağlayan unsurlar hakkında bilgilendirme yapıldı ve hem iş yerinde bir arada çalışan personelin hem de ailede ve toplumda bir arada yaşayanların sağlıklı iletişim kurabilmeleri üzerinde duruldu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN