Elazığ HEM Psikososyal Destek Çalışmalarına Devam Ediyor

Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Psikososyal Destek Çalışmaları Kapsamında İsmetpaşa İlkokulu 4/L Sınıfındaydı

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Ülkemizde yaşanan depremler sonrasında, afetzedelere dönük kurum yöneticileri koordinesinde, kadrolu ve usta öğreticilerinin öğrencileri ile yüksek özverili çalışmalarıyla başlattıkları, ihtiyaçların karşılanması yönündeki  etkinlikler devam ederken,  eğitime başlayan okullarımızda öğrenci ve çalışanlara yönelik psikososyal destek eğitimleri ile fark yaratan anlamlı çalışmaları devam ediyor.

Eğitim; sadece akademik bilgi odaklı olmaz diyerek, okullarımızda Sanat Çalışmalarına verdikleri destekle fark yarattılar.
 
Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Psikososyal Destek Çalışmaları Kapsamında; İsmetpaşa İlkokulu Öğretmen ve Öğrencileri ile "Ebru Sanatı" etkinlikleri düzenlediler.

4-L sınıfı öğretmeni ve öğrencileri, katılım sağlayan veli temsilcileri, okul yöneticileri ve öğretmenleri, Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü usta öğreticisi İlknur OKUR ve kursiyerleri koordinesinde “Ebru Çalışmaları” yaparak hem eğlendiler hem de el becerilerini geliştirdiler. 

Yürekleler dokunan, anlamlı etkinlikler ile doğru model olma hassasiyetleri ile dikkatleri çeken Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü usta öğreticileri ve bireysel öz verisi ile bu sürece katkı sağlayan öğretmenlerimize haber sitemiz adına iyi ki varsınız diyor, binlerce teşekkür ediyoruz. 
 

Haber Merkezi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN