Elazığ TSO Heyeti Güzellik ve Kişisel Bakım Fuarına Katıldı

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO Meclis Başkanı Sedat Karataş ve Meclis Üyesi Cavit Çiçekçi US Fuarcılık tarafından organize edilen 3, 4 ve 5 Eylül tarihlerinde Elazığ Belediyesi Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Beauty Life estetik, güzellik ve kişisel bakım fuarına katıldı.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Stand ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “ Fuar organizasyonunu gerçekleştiren Elazığ Berberler ve Kuaförler Oda Başkanı Sayın Nizamettin Türkoğlu’na ve US Fuarcılık yetkililerine odam ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Fuar alanı ziyaretimizi tamamladık. İstanbul, Ankara, Adana, Gaziantep gibi Türkiye’nin dört bir yanından fuara katılan firmalar, çok kıymetli ürünlerini ilimize getirmişler.  Bütün üyelerimize, hanımefendilere ve beyefendilere sesleniyorum; gelip bu fuarı ziyaret etsinler. Çok kıymetli ürünler var burada. Mutlaka faydalanacaklardır. İlimizde bu tarz fuar ve organizasyonların çoğalmasını ve sürekli hale gelmesini temenni ediyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı. 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sedat Karataş ise, “Elazığ Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Beauty Life Fuarı’ndayız. Fuarı Elazığ’a getiren US Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ülker Hanım’a ve Elazığ’da evsahipliği görevini üstlenen Elazığ Berberler ve Kuaförler Oda Başkanı Sayın Nizamettin Türkoğlu’na teşekkür ediyorum. Doğu Anadolu Bölgemizin bir çok ilinden yoğun katılım gözlemledik. Bizler de Üyelerimize bir çağrıda bulunuyorum; özellikle hanımefendiler fuarı mutlaka ziyaret etsinler. Yarın son gün, bütün Elazığ’ı Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’ne bekliyor, organizasyonu düzenleyen ekibe başarılar diliyorum.” Dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN