Elazığ TSO Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Meclis Başkanı Sedat Karataş ve toplantı konuğu olarak KOSGEB İl Müdürü Şaban Yaşa'nın katılımlarıyla gerçekleşti..

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Mübarek Üç Ayların, İlimize, Ülkemize ve bütün İslam Alemine Hayırlar Getirmesini temenni ediyoruz. 

Toplantının açılış konuşmalarını gerçekleştiren Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sedat Karataş, “Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.İdris Alan sağlıklı bir şekilde artık bizlerle. Bu vesile ile kendisine de hoşgeldiniz diyorum, iyileşme sürecinin hızla tamamlanmasını temenni ediyorum. 

Bildiğiniz gibi dün Regaip Kandiliydi. Mübarek 3 Ayların müjdecisi olan geçmiş kandilinizi kutluyor, 3 Ayların ilimize, ülkemize ve bütün İslam Alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. 

Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantımızın Konuğu KOSGEB İl Müdürümüz Sayın Şaban YAŞA. Bizlere KOSGEB’in 2023 Yılında Üyelerimizin hangi desteklerden yararlanacağı hususunda birazdan bilgilendirme sunumu olacak. Kendilerine de hoşgeldiniz diyorum.” İfadelerinde bulundu.

Seçimlerin sonucuna göre ilimiz için birlikte hizmet edeceğimiz isimler belli olacak

Toplantıya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Geçirdiğim operasyon nedeni ile önceki Meclis Toplantımıza katılamamıştım. Meclisimizle bir arada olmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. 

Çok şükür sağlıklı bir şekilde görevimize döndük. Ziyaretimize gelen üyelerimizden olumlu görüşler topluyoruz, kendilerinin taleplerini dinliyoruz. 2023 Yılı iş planımıza bu sorunlarla ilgili neler yapabiliriz bunların üzerinde istişare ediyoruz. 

Önümüzde hızla yaklaşan bir seçim süreci var. Ülkemiz için önemli bir dönüm noktası olan bu seçimlerde, hizmet dönemimiz süresince ilimiz için birlikte hizmet edeceğimiz mesai harcayacağımız isimler de belli olacak. Bu kritik süreç ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun inşallah.” Dedi.

Yeni Yönetime ve Meclise başarılar diliyorum.

Ocak Ayı Meclis Toplantısının konuğu olan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürü Şaban Yaşa, “Yıllardır sanayiciler ve işadamları ile beraber, onların mevcut çalışmalarını desteklemek adına çalışıyoruz. Yeni Yönetim ve Meclise başarılar diliyorum. Bu çalışmalara bizler de elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalışacağız.” Dedi ve 2022 Yılında gerçekleşen ve 2023 Yılında gerçekleşecek olan KOSGEB Destek Programları hakkında bilgiler verdi. 

Toplantı daha sonra Yönetim Kurulu faaliyetleri ve diğer gündem maddeleri görüşülerek devam etti. 


ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN