Erzincan TSO Heyeti'nden Başkan Alan'a Ziyaret

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu ve beraberindeki heyet, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan'ı ziyaret ederek yaşanan afetler nedeniyle geçmiş olsun temennilerinde bulundu.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, “Depremlerin ardından tüm süreçlerde bütün gücümüzle bölgeye yardımlarımız sürerken, bölgemizdeki Odalarımızı da ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz. Bu vesile ile bugün Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızın kıymetli Başkanı Sn.İdris Alan ile bir aradayız. Başkanımıza hem hayırlı olsun, hem de geçmiş olsun temennilerimizi iletiyoruz. Rabbim Ülkemizi böyle büyük afetlerden korusun.dedi” 

Erzincan TSO ziyaretine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Erzincan Ticaret ve Sanayi Odamızın Başkanı Sn.Ahmet Tanoğlu, Meclis Başkanı Sn.Mehmet Ali Aksu ve Meclis Başkan Yrd. Sn.Nejdet Akpınar ziyaretlerimize geldiler. Seçimlerin ardından 2. Dönemi başlayan Ahmet Başkanımı ve ekibini kutluyorum.  Erzincan Ticaret ve Sanayi Odasını, Odamızda ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Şahsım, Yönetimim ve Meclisim adına kendilerine hayırlı olsun ve geçmiş olsun ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Rabbim en kısa sürede yaralarımızı sararak normale dönmemizi nasip etsin.” Dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN