ETAK ve Ticaret Bakanlığı Arasında Hibe ve Destek Anlaşması İmzalandı.

Başkan Kıvanç BEYARSLAN 'Ticaret Bakanlığı ve S.S. Elazığ Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Arasında İmzalanan Hibe ve Destek Programı imzalanmasıyla ilgili açıklama yaptı..

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Başkan Kıvanç BEYARSLAN açıklamasında; 

“Elazığ Ticaret İl Müdürlüğümüzün değerli katkıları sayesinde, Ticaret Bakanlığı ile kooperatifimiz arasında önemli bir hibe ve destek taahhüdü imzalanmıştır. 

Bu hibe programı kapsamında, ETAK olarak bir Gıda Analiz Laboratuvarı kuracağımızı ve bu alanda birçok personel istihdam edeceğimizi büyük bir memnuniyetle kamuoyuna duyuruyoruz.

Kuracağımız Gıda Analiz Laboratuvarı, bölgemizin tarımsal üretim kalitesini artırmak, ürünlerimizin ulusal ve uluslararası standartlara uygunluğunu sağlamak amacıyla önemli bir adım olacaktır. Bu laboratuvar, hem üreticilerimize daha güvenli ve kaliteli ürünler sunma konusunda yardımcı olacak, hem de bölge ekonomisine katkıda bulunacak istihdam fırsatları yaratacaktır.

Bu değerli destek ve iş birliği sürecinde bizlere rehberlik eden Elazığ Ticaret İl Müdürümüz Sayın Bilal ÖZTÜRK ve kıymetli ekibine en içten teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız. Gösterdikleri özveri ve katkıları sayesinde, kooperatifimizin büyüme ve gelişme yolunda önemli bir adım atmış bulunmaktayız.

Bu önemli iş birliğinin, Elazığ'ın ve bölgemizin tarımsal kalkınmasına büyük katkı sağlayacağına inanıyor, tüm paydaşlarımızla birlikte daha güçlü ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz.” dedi

ETAK Yönetim Kurulu Başkanı
Kıvanç BEYARSLAN

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN