Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Fahrettin Göktaş Başkan Alan'ı Ziyaret Etti.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek Başkan İdris Alan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Üniversitemiz Şehrimiz İçin Büyük Bir Değerdir.

Rektör Prof.Dr. Fahrettin Göktaş’ın ziyaretlerinde değerlendirmelerde bulunan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan: “Üniversitemiz 40.000 öğrenciye ev sahipliği yapan, sürekli yukarı ivmelenen başarı grafiği ile İlimiz için büyük bir değerdir. 

İş Dünyasından uzakta bir üniversite, üniversiteden uzakta bir iş dünyası, kısır döngülere mahkum kalacaktır. Ziyaretlerimize gelen kıymetli hocamız Sn. Prof.Dr.Fahrettin Göktaş’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. İşbirliğimizi geliştirerek ilimize hayırlı işler yapacağız.” Dedi.


Başkanımıza Yeni Görevinde Başarılar Diliyorum

Rektör Prof.Dr. Fahrettin Göktaş: “İlimizin gelişmesinde lokomotif rolde olan önemli kurumlarımızdan biri olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri sonucunda göreve başlayan Sn. İdris Alan Başkanımızın yeni görevinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum.” dedi

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN