Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak'tan Malatya Ziyareti

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Malatya'ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Vali Ersin Yazıcı ve İl protokolü tarafından Malatya Havalimanında karşılandı.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Malatya'ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Vali Ersin Yazıcı ve İl protokolü tarafından Malatya Havalimanında karşılandı.  
Bakan Dr. Osman Aşkın Bak, ilk olarak Malatya Valiliğini ziyaret ederek valilik şeref defterini imzaladı. Ardından Vali Ersin Yazıcı, ilimizde yürütülen çalışmalar hakkında Bakan Dr. Osman Aşkın Bak’a bilgi verdi.
Akabinde Bakan Dr. Osman Aşkın Bak başkanlığında; Vali Ersin Yazıcı, Malatya Ak Parti Milletvekilleri Bülent Tüfenkci, İhsan Koca, Vali Yardımcısı Reşit Özer Özdemir, Vali Yardımcısı Abdulselam Bıçak ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantı sonrası Bakan Dr. Osman Aşkın Bak ve Vali Yazıcı Yeni Malatya Stadyumunda incelemelerinden sonra Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile birlikte gerçekleşecek olan programlara devam etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN