Halkına Çok Güzel Hizmetler Veren Bir İl

Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Süleyman Bayram, ABD Adana 2. Konsolosu ve Siyasi İşler Müdürü Daniel B. Dolan'ı kabul ederek bir süre görüştü.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Süleyman Bayram, ABD Adana 2. Konsolosu ve Siyasi İşler Müdürü Daniel B. Dolan’ı kabul ederek bir süre görüştü.
Ziyaret sırasında kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Süleyman Bayram, “ABD Adana 2. Konsolosu Malatya’mıza bir ziyaret gerçekleştirdiler. Bu ziyaret kapsamında Belediyemizi de ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardık. Ziyaretlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” dedi. 
ABD Adana 2. Konsolosu Daniel B. Dolan da ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Bu güzel karşılamadan dolayı teşekkür ediyorum. Malatya halkı için yapmış olduğunuz projeler gerçekten çok etkileyici. Malatya’ya ilk kez geliyorum. Malatya çok yeşil ve çok güzel bu görüşmeden sonra anlıyorum ki hükümetinizin buraya çok büyük destekleri ve projeleri var. 7’den 70’e halkına çok güzel hizmetler veren bir il” şeklinde konuştu. 
Konuşmaların ardından Başkan Vekili Bayram, günün anısına ABD Adana 2. Konsolosuna çeşitli hediyeler verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN