Kayınpeder Gözaltına Alındı

Elazığ'da kaybolan Mustafa Yılmaz'a ne olduğu ATV ekranlarında 'Müge Anlı İle Tatlı Sert' programında araştırılmaya devam ediliyor.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

ATV ekranlarında yayınlanan ve Müge Anlı’nın sunduğu ‘Müge Anlı İle Tatlı Sert’ programında Elazığ’ın Palu İlçesi’nde kaybolan Mustafa Yılmaz’a ne olduğu dördüncü gününde araştırılıyor.

Müge Anlı İle Tatlı Sert programında kaybolan Mustafa Yılmaz’ın teyzesi Hatice Yılmaz, ATV canlı yayınında Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Şube Büro Amirliği ekiplerince ifadesi alınmak üzere gözaltına alındı. Müge Anlı da başarılı çalışmalarından ötürü Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

ATV ekranlarında yayınlanan, Müge Anlı'nın sunduğu 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında Elazığ'ın Palu İlçesi'nde yaşanan kız kaçırma olayının ardından kaybolan Mustafa Yılmaz olayı konu olmuştu.

Elazığ’ın Palu İlçesinde yaşayan 1997 doğumlu 26 yaşındaki Mustafa Yılmaz’dan bir süredir haber alınamıyordu.

Mustafa Yılmaz’ın babası Mahir Yılmaz’dan edinilen bilgiye göre Palulu olan ve Palu’da yaşayan Mustafa Yılmaz geçtiğimiz günlerde teyzesi kocasının (eniştesi) kardeşinin (eniştenin kardeşi) 21 yaşındaki N.N.Y. adlı kızını kaçırdı.

Olayın ardından Mustafa Yılmaz’ın ailesi ile karşı aile arasında gergin anlar yaşandı. Babası Mahir Yılmaz’ın iddiasına göre; 21 Ocak 2023 tarihinde teyzesi oğlu olan 25 yaşında O.Y. ile görüşen Mustafa Yılmaz’dan bir daha haber alınamadı.

ELAZIĞ’DA Kİ OLAY MÜGE ANLI’YA KONU OLDU

Elazığ’ın Palu İlçesi’nde yaşanan bu olay ATV kanalında yayınlanan, Müge Anlı’nın sunduğu ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programına konu oldu. Müge Anlı’nın programına katılan Mustafa Yılmaz’ın annesi Nihal Yılmaz, eşi Nurten Nur Yılmaz ve Hatice Yılmaz yaşanan süreçle ilgili bilgiler vermişler.
Yaşanan olay ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Kayıp olan Mustafa Yılmaz’ın kayınpederi gözaltına alındı. Güvenlik güçleri olayın çözülmesi için çok yönlü soruşturmaya devam ediyor.

MÜGE ANLI’DAN ELAZIĞ EMNİYETİ’NE TEŞEKKÜR

 Hatice Yılmaz’ın gözaltına alındığı esnada Müge Anlı, Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

Müge Anlı canlı yayında, “Elazığ’a gidecek Hatice Hanım büyük oğlu Furkan’la beraber. Ben çok teşekkür ediyorum Elazığ Asayiş Şube Müdürlüğü’ne. Zor bir konu. Çünkü kapalı bir köy, herkesin birbiriyle akraba olduğu bir köy. O nedenle” ifadelerini kullandı. Öte yandan Mustafa ve Onur’un arkadaşı Fatih’te gözaltına alındı.

Kaynak:Yeni Ufuk

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN