Malatya Büyükşehpir Belediyesi Hizmet İçi Eğitim Seminerleri Sona Erdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Belediyeler Birliği organizasyonuyla periyodik olarak gerçekleştirmiş olduğu 9 konu başlıklı hizmet içi eğitim programlarından biri daha sona gerdi. Hizmet içi eğitim seminerlerine 1750 personel katılım sağladı.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

2023 yılı hizmet içi eğitim seminerleri programı kapsamında bir hafta süreyle Sanat Merkezi Konferans Salonu’nda personelin hizmet kalitesinin daha da yükseltilmesi amacıyla; Etkili İletişim ve Kurumsal İletişim, Hafıza Teknikleri, Belediyenin Görev-Yetki-Sorumlulukları, Motivasyon, Asbest Farkındalık Eğitimi, Kişisel İmaj ve Diksiyon-Beden Dili Çalışmaları, Öfke ve Stres Kontrolü hakkında, katılımcılara verilen bilgilerle sona erdi.   

Büyükşehir Belediyesi, belediyeye bağlı kuruluş ve iştirakleri ile ilçe belediye personellerinin de katıldığı eğitim programını değerlendiren İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı İsmail Nacar, “Belediyemiz personellerinin günün şartlarına göre yetiştirilmesi, değişen mevzuatlardan haberdar olmaları ve buna göre kendilerini geliştirmeleri amacıyla 2023 yılı hizmet içi eğitim kapsamında Türkiye Belediyeler Birliği ile birlikte 11-15 Eylül 2023 tarihleri arasında hizmet içi eğitim düzenledik. 
9 konu başlığında, 5 gün süren ve öğleden önce, öğleden sonra olmak üzere iki oturum halinde belediyemiz personellerine, MASKİ personellerine, ilçe belediye personellerine, belediye iştiraklerimiz personellerine yönelik hizmet içi eğitim verildi. Bu eğitimlerde görev alan hocalarımız ulusal bazda, alanlarında çok iyi yetişmiş ve uzman hocalardır. Eğitimlerimize 1750 personelimiz katılım sağladı. Faydalı olduğunu düşünüyoruz. Bu konuda bizlere her zaman destek sağlayan başta Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan olmak üzere, Türkiye Belediyeler Birliği’ne teşekkür ediyorum” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN