Milletvekili Demirbağ TÜGVA'yı Ziyaret Etti

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, TÜGVA İl Temsilciliği Görevine Getirilen Muhammed Sacit Ataş'la Bir Araya Geldi

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

AK Parti Elazığ Milletveklili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki ziyaretlerine devam ediyor.
Milletvekili Demirbağ bu kapsamda, TÜGVA Elazığ İl Temsilciliği görevine getirilen Muhammed Sacit Ataş ile bir araya geldi.

Türkiye’nin önemli vakıflarından TÜGVA’nın faaliyetlerini sürdürdüğünü dile getiren Milletvekili Demirbağ, İl Temsilcisi Ataş ve ekibine başarılar diledi.

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ, ATAŞ VE EKİBİNE BAŞARILAR DİLEDİ
Milletvekili Zülfü Demirbağ; “Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, kültürel birikime önem veren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak adına faaliyetlerine devam eden TÜGVA, kültürüne ve değerlerine bağlı gençlerin yetişmesine katkı sunan Ülkemizin önemli vakıflarından biridir.

Böyle önemli vakfımızın Elazığ İl Temsilciliğini ziyaret ettik. Bildiğiniz gibi TÜGVA Elazığ İl Temsilciliği görevine geçtiğimiz günlerde Muhammed Sacit Ataş kardeşimiz getirilmişti.

Değerli kardeşimiz ve ekibini ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar dilemek istedik. Bu kapsamda TÜGVA Elazığ İl Temsilciliği görevine getirilen Muhammed Sacit Ataş kardeşimize ve ekibine, başarılar diliyorum. Allah muvaffakiyetler versin.” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜGVA İl Temsilciliği Görevine Getirilen Muhammed Sacit Ataş ise AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’a teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN