Netafim Türkiye'den Büyük Atak!

Tarımsal sulama sektörünün lideri NETAFIM Türkiye, 2022 'ISO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu' araştırmasında 272. sırada yer alarak bir önceki yıla göre büyük atak gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

NETAFIM Türkiye, İstanbul Sanayi Odasının yayınladığı 2022 yılı araştırmasında, üretimden satışlar bazında, bir önceki yıla göre 147 sıra birden yükseldi. Firma bu performansıyla ISO Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında 272. sırada yerini aldı.

NETAFIM Türkiye yetkilileri, önümüzdeki yıllardan itibaren, Türk sanayiinde ilk 500 şirket arasında yer alma vizyonuyla çalışmalarına durmaksızın devam edeceklerini ifade ettiler.

Netafim Türkiye Hakkında 

1997 yılında Türkiye’de faaliyete geçen NETAFIM, 2010 yılında Adana’da 60 dekarlık açık alanda kurulan fabrikasıyla damla sulama boruları üretiminde kalite ve çeşitlilik sağlamak hedefiyle, bölgedeki faaliyetlerini geliştirerek sürdürmüştür. 345 kişilik ekibiyle Türkiye ve Orta Asya operasyonunu sürdüren NETAFIM, ülke genelinde sahip olduğu 165 bayi ve 250’den fazla alt bayisiyle sektöründeki en büyük satış ve destek ağına sahiptir. İmalat, satış ve pazarlama alanındaki güçlü kadrosuyla, sadece Türkiye’de değil, başta Özbekistan olmak üzere, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Kırgızistan ve diğer Orta Asya coğrafyalarında ürün satış ve agronomik hizmetleri sunmaktadır. NETAFİM Türkiye üzerinden, Kafkas ve Orta Asya coğrafyalarının yanı sıra, Avrupa ülkelerine de ihracat yapılmaktadır.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN