OSBÜK Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü'nün başkanlığında gerçekleştirildi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Çevrimiçi yapılan Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısına,  OSBÜK Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyesi ve Elazığ TSO Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Zülfü Altıntaş da katılım sağladı. Toplantıda OSB’lerin son dönemlerde yaşadığı sorunlar istişare edildi.

Rusya-Ukrayna savaşının ekonomiye etkileri değerlendirildi…
OSBÜK Başkan Memiş Kütükcü, toplantının açılış konuşmasında OSBÜK faaliyetlerine ilişkin bilgiler verdi. İş dünyası ve OSB’lerden gelen tüm taleplerin bakanlıklarla paylaşıldığını ve sürekli iletişim halinde olduklarının altını çizen Kütükçü, üretimin ve istihdamın korunması hususundaki hassasiyetlerini dile getirdi.

Toplantıda TOBB ETÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Prof. Dr. Haldun Yalçınkaya da, OSBÜK yönetim kurulu, denetim kurulu ve yüksek koordinasyon kurulu üyelerine Rusya ve Ukrayna arasında yaşananları ve bu sürecin ekonomiye etkilerini değerlendirdi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN