Palu İlçesi Örgülü Köyünde 1. Kat Asfalt Kaplama Çalışması Tamamlandı

Elazığ İl Özel İdaresi asfaltlama çalışmalarına şehrin birçok noktasında yoğun bir şekilde devam ediyor.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Kalkınmanın ve gelişmenin temeli ulaşımdır düşüncesi ile yol ve ulaşım hizmetlerini öncelik ve ağırlık veren Elazığ İl Özel İdaresi 2022 yatırım programı kapsamında başlattığı asfaltlama çalışmalarını şehrin bir çok noktasında sürdürüyor.

Arıcak Erimli yolunun yanı sıra, Palu ilçesi Kayaönü Köyü ve Keklikdere Köyü’den BSK asfaltlama çalışmasını tamamlayarak hizmete açan  Elazığ İl Özel İdaresi 2022 yılı yatırım programları dahilinde Palu İlçesi Örgülü Köyü 1.Kat asfalt kaplama yapım işi yüklenici firmanın altyapı çalışmalarını tamamlaması ile sathi kaplama döküm faaliyetlerine başladı.

Elazığ İl Özel İdaresine bağlı Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin Palu ilçesi Örgülü Köyü’nde yoğun bir tempoyla yürüttüğü asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol ulaşıma açılacak.

Elazığ İl Özel İdaresi geçtiğimiz günlerde Palu ilçesinin Kayaönü Köyü’nde  1450 metre ve Keklikdere Köyü’nde 700 m olmak üzere toplam 2150 metre Bitümlü Sıcak Karışım uygulaması tamamlayarak hizmete açtı.

Elazığ İl Özel İdaresi ayrıca 2022 yılı KÖYDES ve ek yatırım programları dahilindeki yol genişletme, yol bakım-onarım çalışmaları,  sanat yapıları ve kilitli parke döşeme çalışmalarını mevsim koşulları dahilinde şehrin birçok noktasında devam ettiriyor.
 

Kaynak:Yeni Ufuk

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN