Prof. Dr. Açık, Gazi Caddesi Esnaflarını Ziyaret Etti

Bağımsız Milletvekili Adaylığını açıkladıktan seçim gezilerine başlayan Prof. Dr. Yasemin Açık Salı Pazarında ve Gazi Caddesi'nde esnaf ve vatandaşla buluştu.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Esnaf ve vatandaşla hasbihal eden Prof. Dr. Yasemin Açık’a desteklerini açıklayan Elazığlılar, “Hocam yolunuz açık olsun. Sen olmasaydın biz kimseye vermeyecektik. Şimdiden hayırlı olsun. Allah sizi Elazığ’ımızın başından eksik etmesin. Kalbimizde sizinle, oyumuz da sizinle. Kim bu memlekete yatırım yaptıysa biz onu destekliyoruz” dedi.

Açık’ın yolunu kesen yaşlı bir amca ise, “Bizim Elazığ milletvekili adayımız Yasemin Açık’tır. Çimento fabrikasını kurdu. Kaç tane taziye evini halka hibe etti. Gakgolar bunu düşünürse, büyük bir hizmettir. Yasemin’e sahip çıkın” ifadelerini kullandı.

Prof. Dr. Açık, Gazi Caddesi esnaflarını ziyaret etti

Şehrin Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, semt pazarı ziyaretinin ardından Gazi Caddesi’nde ziyaretlerde bulundu. Aday Prof. Dr. Açık, Gazi Caddesi’nde de yoğun bir ilgiyle karşılandı.

“Elazığ’ın çamuru ile yoğrulan bir insansınız”

Ziyaret için girdiği bir işletmede gençlerin alkışları ile karşılanan Prof. Dr. Yasemin Açık’a destek verdiklerini ifade eden gençler, “Elazığ’ın gurusunuz, sizi yalnız bırakmayacağız. Gururla izliyoruz. Özlenen tabloyu gördük. Elazığ için çok iyi olacak. Ben sizin yanınızda çalıştım, ne kadar iyi niyetli olduğunuzu iyi biliyorum. Arkanızdayız. Elazığ’ın çamuru ile yoğrulan bir insansınız. Çok sevindik, bekliyorduk, iyi ki varsınız, sizin gönülden seviyoruz. Elazığ’da binlerce kişiye ekmek yediriyorsunuz. Sonsuza kadar arkanızdayız. İyi ki aday oldunuz…” ifadelerini kullandılar.

“Siz bize arefeyi, biz size bayramı yaşatacağız”

Gazi Caddesi’nde ziyaretlerinde yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kalan Prof. Dr. Yasemin Açık’a arkasında Elazığ Milletvekili Yasemin Açık yazan Elazığspor forması hediye eden esnaf, “Elazığspor için yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatıdır. “Siz bize arefeyi, biz size bayramı yaşatacağız” dedi.

Prof. Dr. Açık’ın etrafını çevreleyen kadınlar ise, “Çok emeklerin var. Allah emeklerinizi boşa çevirmesin. Sizi kesinlikle yalnız bırakmayacağız. Yüreğimizdesiniz” ifadeleri ile sevgilerini gösterdiler.

Prof. Dr. Açık’tan STK’lara ziyaret “Umut ediyoruz ki, mecliste sizi görürüz”

Gazi Caddesi’ndeki esnaf ziyaretinin ardından Sivil Toplum Kuruluş ziyaretleri ile temaslarına devam eden Prof. Dr. Açık’ın bu kapsamda ilk durağı Memur Sen İl Temsilciliği oldu. Memur Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi ve sendikaya bağlı başkanlarla bir araya gelen Prof. Dr. Açık, talepleri dinledi.

İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, “Prof. Dr. Yasemin Açık yaptığımız çalışmalarda her zaman yanımızda oldu. Kendisini seviyor ve destekliyoruz. Çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz” dedi.

Prof. Dr. Açık ardından Çemişgezekliler Derneği’ni ziyaret ederek Başkanı Gürkan Öztürk ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

“Yasemin Açık ismi Elazığ’da Bir Markadır”

Şavaklılar Derneği’ni de ziyaret eden Dernek Başkanı Prof. Dr. Açık, dernek üyeleri ile bir süre sohbet etti. Prof. Dr. Yasemin Açık’ı derneklerinde görmekten dolayı mutlu olduklarını ifade eden Dernek Başkanı Naim Doğan; “Yasemin Açık ismi Elazığ’da bir markadır. Elazığ’da herkes tarafından sevilen ve sayılan bir isim. Yatırımları hep bu ilde. Her kesimden insan şirketlerinde çalışmakta. Bizlerin de kendileri bir muhabbetleri var. Kendisine başarılar diliyoruz. Umarız mecliste milletvekili olarak görürüz” dedi.

Kaynak:Yeni Ufuk

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN