Sağlık Haksen Genel Başkanı Murat Özekinci İlk Ziyaretini Elazığ'a Yaptı

Geçtiğimiz ay genel kurulu gerçekleşen ve genel başkanlığa seçilen Murat Özekinci seçim sonrası ilk ziyaretini Elazığ'a gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Ankara'da gerçekleşen Genel Kurul, bir çok haber merkezi tarafından takip edilmiş ve Murat Özekinci'nin Genel Başkan oluşu, Sağlık ve Basın dünyasında ilgi görmüştü.

İlk ziyaretini Elazığ'a gerçekleştiren Murat Özekinci yaptığı açıklamada;

"Sağlık Haksen Genel Başkanı seçildikten sonra ilk teşkilat ziyaretimizi Elazığa yaptık. Elazığ hem toprağımız, hemde yıllarca hizmet ettiğimiz bir yer. Bizim için yeri çok farklidır. 3 gün boyunca kurumlarımızı gezdik, Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın çok ciddi teveccühünü gördük. Şahsım ve sendikam adına gerçekten onur verici bir durum. Tüm kurum idarecilerimize, üyelerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Haksen Konfederasyonuna bağlı Sağlık Haksen Genel Başkanı Murat Özekinci, Elazığ ziyaretinde İl Sağlık Müdürlüğünü, Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü, Fırat Üniversitesi Hastanesini, Fethi Sekin Şehir Hastanesini, Diş Hastanesini, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları hastanesini, Palu Karakoçan ve Kovancılar Devlet Hastanelerini ziyaret etti.Genel Başkan Özekinci'nin Elazığ ziyaretinde Genel  Başkan Yardımcısı Mehmet Sırrı Önal, Elazığ İl Başkanı Ali Osman Doğan ve il yönetimi eşlik etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN