Temizlik Çalışmaları İlçemiz Genelinde Devam Ediyor

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu 'Vatandaşlarımızın daha temiz bir ilçede yaşamasını sağlamak, temizliği yaygınlaştırmak ve yaşam tarzı haline getirmek için başlattığı çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.'

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun talimatları doğrultusunda başlatılan çevre temizlik çalışmaları hızını kesmeden devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğümüz tarafından günlük olarak yapılan cadde, sokak, meydan süpürme, evsel atık toplama ve naklinin yapılması ile geri dönüşümü mümkün olan atıkların toplanması işlerine ilâve olarak, ilçemizin dört yanında çok sayıda ekiple temizlik ve bakım çalışmaları yürütülüyor.

Başkan Haluk Cömertoğlu’ndan 7/24 hizmet...
Başkanımız Haluk Cömertoğlu’nun ilçemize ve vatandaşlarımıza verdiği önem doğrultusunda sürdürdüğü 7/24 hizmet anlayışıyla çalışan ekiplerimiz, ilçe merkezinde ve mahallelerimizde dur durak demeden çalışmaya devam ediyor.

Ekipler yapmış oldukları temizlik çalışmaları kapsamında ot biçme, çöp toplama, yol yıkama ve yol süpürme gibi birçok farklı alanda hizmet vermeye devam ediyor. İlçemiz merkezinde ve mahallelerinde çalışmalar devam ederken yeşil alanlar yabani otlardan temizlenerek, görsel bakımdan daha iyi hale getiriliyor. Mahallelerimizde park ve bahçeler gibi vatandaşlarımızın sık bulunduğu mevkilerde, temizlik ve bakım çalışmalarının kesintisiz şekilde sürdüren ekiplerimiz süpürme, yıkama ve mıntıka temizliği ve genel temizlik yaparak halkımızın kullanımına sunuyor.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN