Tunceli TSO Heyetinden Elazığ TSO'ya ziyaret

Tunceli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Ateş, Sönmez Aydın ve Yönetim Kurulu Üyesi Güven Çetin, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan'ı ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odasını Odamızda Ağırlamaktan Memnuniyet Duyduk
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Başkan Alan, Tunceli TSO Başkanı Hasan Hüseyin Çoşkun’a ve heyetine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek: “Hasan Hüseyin Başkanımız ve kıymetli Yönetim Kurulu Üyeleri bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Bizler de Hasan Hüseyin Başkanımıza, Yönetimine ve Meclisine hayırlı olsun temennilerimizi iletiyor, başarılar diliyoruz. İnşallah birlikte TRB1 Bölgemizin hak ettiği noktaya gelmesi için güzel faaliyetler yapacağız.” Dedi.

İdris Alan Başkanımıza ve Yönetimine Başarılar Diliyoruz.

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızı ziyaret ederek, Başkanımız İdris Alan’ı ve Yönetim Kurulu ile bir araya geldik. Öncelikle Başkanımıza geçirdiği operasyon nedeni ile geçmiş dileklerimizi iletiyorum. İdris Başkanımızın da dediği gibi, bölgemize olan sorumluluğumuz gereği birlikte güzel işler yapacağız inşallah. Tekrardan misafirperverliklerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” Dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN