Türk Kızılay Malatya Şubesin'de Bayrak Değişimi

2019 yılında görevi Av. Umut Yalçın'dan devralan Türk Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu gerçekleşen Türk Kızılay Malatya Şubesi Olağan Genel Kurulunda görevi Dr. Harun Kurt'a devretti.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Editör

2019 yılında görevi Av. Umut Yalçın'dan devralan Türk Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu; gerçekleşen Türk Kızılay Malatya Şubesi Olağan Genel Kurulunda görevi Dr. Harun Kurt'a devretti.

Türk Kızılay tüzüğü gereği, 3 dönem yönetim kurulu üyeliği ve başkanlık yapan kişilerin 4. Dönem başkanlığa getirilmemesi üzerine; görev değişikliğine gidilen Türk Kızılay Malatya Şubesinde; görev süresi dolan Ramazan SOYLU’ nun yerine Malatya Şube Başkanlığı görevine Dr. Harun Kurt getirildi. 

2019 yılından beri Malatya'da Kızılay adına başarı çalışmalara imza atan Ramazan SOYLU; başkanlık süresince yürüttüğü hizmetler nedeniyle genel merkez tarafından 4 ayrı ödül ve sayısız başarı plaketi ile ödüllendirilmesinin yanısıra tüm Malatya’lıların  gönlünde taht kurdu. Disiplinli ve özverili çalışmaları ile üstlendiği görevi layıkıyla yerine getiren Ramazan Soylu, kadın kolları ve gençlik kolları başta olmak üzere tüm teşkilatları ile birlik olup Kızılay'ın tüm hizmetlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için fedakarca çalıştı.

Görevi devralan Dr. Harun Kurt; "Ramazan SOYLU başkanımıza hizmetlerinden ve tüm  emeklerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. Tecrübelerinden istifade ederek devraldığımız görevi daha iyi yerlere taşımak adına tüm teşkilatlarımızla birlikte gayretle çalışacağız." dedi. 

Türk Kızılay ailesine ve Malatya camiasına hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN