Uçuşlar Ücretsiz!

Pegasus Hava Yolları, depremden etkilenen vatandaşlar için bölgeden çıkış uçuşlarının tamamını ücretsiz olarak gerçekleştireceklerini duyurdu.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

PEGASUS, Elazığ'ında aralarında bulunduğu 7 ilde deprem bölgesinden çıkış uçuşlarının tamamen ücretsiz olduğunu açıkladı

PEGASUS Havayolları tarafından yapılan açıklamada, deprem bölgelerine insani yardım malzemesi ve arama kurtarma ekiplerinin ulaştırılması için AFAD koordinasyonunda operasyonların sürdüğü belirtildi. Adana, Diyarbakır, Elazığ, Kayseri, Malatya, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Şanlıurfa meydanlarından çıkışlı planlanan tüm yurt içi aktarmasız uçuşlar12 Şubat'a kadar ücretsiz olacak.

UÇUŞLAR ÜCRETSİZ OLACAK
PEGASUS tarafından yapılan açıklamada, “Depremden etkilenen vatandaşlarımız için deprem bölgesinden çıkış uçuşlarının tamamı ücretsizdir! Adana, Diyarbakır, Elazığ, Kayseri, Malatya, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Şanlıurfa meydanlarından çıkışlı planlanan tüm yurt içi aktarmasız uçuşlarımız 12 Şubat 2023 tarihi de dahil olacak şekilde ücretsizdir. Ek sefer düzenlediğimiz tüm uçuşları flypgs.com veya mobil uygulamamızdan takip ederek, rezervasyon yapabilirsiniz. Deprem bölgelerine destek verebilmek amacıyla AFAD ve yetkili makamların yardım ekipleri ve ihtiyaç duyulan malzemelerin bölgeye ulaştırılması ve depremden etkilenen vatandaşlarımızın tahliyesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” denildi.
 

Kaynak:Yeni Ufuk

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN