Umre Ödüllü Yarışmanın Başvuruları Yarın Sona Eriyor

Battalgazi Belediyesi tarafından Kur'an-ı Kerim okumaya teşvik etmek, özendirmek ve Kur'an-ı Kerim'in emirlerini anlatmak amacıyla düzenlenecek olan ödüllü 'Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma' Yarışması'nda başvurular 20 Nisan Çarşamba günü (Yarın) sona eriyor.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Kur’an-ı Kerim okumaya teşvik etmek, özendirmek ve Kur’an-ı Kerim’in emirlerini anlatmak amacıyla Battalgazi Belediyesi tarafından Battalgazi İlçe Müftülüğü’nün destekleriyle düzenlenecek olan ödüllü “Kur’an-ı Kerimi Güzel Okuma” Yarışması’nda başvurular yarın sona eriyor.

Yarışma ödüllerin göz kamaştırdığı ve 18 yaşını doldurmuş Türkiye Cumhuriyeti erkek vatandaşların başvuru yapabileceği bu özel yarışmada, birinciye Umre, ikinciye Kudüs, üçüncüye ise Ayasofya ziyareti hediye edilecek. Dördüncü ve beşinci olmayı başaran yarışmacıların çeyrek altın kazanacağı yarışmada ön elemeler 20-25 Nisan tarihlerinde yapılacak. Katılımcılar, 20 Nisan Çarşamba günü saat: 17.00’ye kadar Battalgazi Belediyesi’ne ait 05529569593 iletişim numarasını arayarak başvurularını yapabilecek.

Malatya İl Müftüsü Veysel Işıldar, İlçe Müftüsü Hüseyin Özdemir, İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Sait Bosat ve Dr. Tacettin Bıyık ve Hafız Ahmet Tayyar’ın jüri üyeliğini üstlendiği Kur’an-ı Kerimi Güzel Okuma yarışmasının finali ise 26 Nisan Salı günü Battalgazi Belediye Konferans Salonunda yapılacak. Canlı performansların sergileneceği yarışmaya katılan katılımcılar, sadece bir defa Kur’an-ı Kerim okuyabilecek.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN