Vali Yardımcısı Abdulkerem Abbasoğlu MÜSİAD Dost Meclisi Konuğu Oldu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen, Dost Meclisi Toplantısına bu hafta Elazığ Vali Yardımcısı Abdulkerem Abbasoğlu konuk oldu.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

MÜSİAD üyelerine, Elazığ Valiliği olarak yapılan çalışmalar, kendi görev ve çalışma alanları, yapılan faaliyetler, ile alakalı gerekli bilgilendirmelerde bulundu.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Gürkan, davetimize icabet edip toplantımıza katıldıkları için Vali Yardımcımız Abdulkerem Abbasoğluna teşekkür etti. MÜSİAD olarak haftalık dost meclisi şeklinde program düzenlediklerini belirtip, amaçlarının ilin menfaatleri doğrultusunda ile katkı sağlamak olduğunu belirtti.
Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) 32 Yıl önce vatansever iş insanları tarafından kurulan, MÜSİAD Yurt içinde 84 şubesi 60 bine yakın işletmesi olan yurt dışında 81 Ülke’de toplamda 165 temsilcisi ve 13 bine aşkın üyesi olan Türkiye ekonomisin yüzde 20’ine yön veren gücünü tarihinden ve kadim değerlerinden alan Güçlü iş adamlarından kuruluşudur. Şeklinde konuştu.
MÜSİAD Dost Meclisi Toplantısında söz alan Vali Yardımcısı Abdulkerem Abbasoğlu, "Şube Başkanımız Sn.Tekin Gürkan’a nazik davetinden dolayı, sizlere de katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum dedi. MÜSİAD üyelerine, öncelikle kurumu hakkında bilgilendirmelerde bulunan, Abbasoğlu, kurumunun yapısı, çalışma alanları, yapılan faaliyetler, il için planlanan projeler ve il ile alakalı gerekli bilgilendirmelerde bulundu.
MÜSİAD Dost Meclisi Toplantısında; ekonomi, eğitim, tarım, turizm, istihdam gibi bir çok konunun konuşulduğu il genelinde yapılacak genel ve bölgesel yatırım konuları görüşüldü.

Toplantı soru cevap kısmı ile devam etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN