Egebil Adıyaman Koleji Eğitimde Fark Yaratıyor.

Egebil Adıyaman Koleji Eğitimde Fark Yaratıyor.

Egebil Adıyaman Koleji “Masal Terapisi ve Hikaye Anlatıcılığı - Farkındalık Oluşturma –“ etkinliği ile kurumsal verimlilik adına, kurum personelinin yetenek ve yeterliklerinin gelişimi yönünde, mesleki gelişime katkı sağlıyor.

Youtube Kanalı VİDEO

VİDEOYU PAYLAŞ!

Eğitim, sadece akademik bir öğreti alanı olmadığı farkındalığı ile eğitimde istikbalin teminatı olan çocuklarımızı, hayata hazırlama yönünde kurumsal gelişimin sağlanmasına dönük çok farklı alanlarda, kendi personelinin gelişimine yatırım yaparak far yaratıyor.

Birlikte öğrenme modelinde kurum kurucuları ve yöneticilerinin, farklı vizyonları ile, öğretmenleri ile birlikte kendi formasyonlarına katkı sağlamak yönünde dikkatleri çekiyor.

Özellikle son etkinliklerinde; Uzman Dil Bilimci Fatih HANOĞLU’nun, Prof. Dr. Ahmet AKKAYA ile -Masal Terapisi ve Hikaye Anlatıcılığı- konu başlığında, yüreklere dokunan sohbet tarzında geçen değerler eğitimi etkinlikleri, şablonlardan uzak farkındalık sağlayan etkinlikleri ile toplumsal gelişime de vizyon kazandırıyorlar.

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz ailesi adına, bu vizyonlarının, yarınlarımıza sağlayacakları katkıların farkındalığı ile, binlerce teşekkür ediyor, “İyi ki Varsınız” diyoruz.