Yeniden Refah Partisi'nden STK Ziyaretleri

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı, Esnaf ve Sanatkarlar odasına bağlı Elektrikçiler Oda başkanı Cengiz Gedik, Sıhhi Tesisatçılar Oda Başkanı Mehmet Çete, Demirciler oda başkanı Salih Demir, Camcılar Oda Başkanı Mevlüt Taşdöğen ve son olarak Türkiye Sakatlar Derneği İl Başkanı Metin Fırat ve yönetim kurulunu ziyaret ederek, Türkiye gündemi ve Elazığ meselelerini konuştular.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı olarak ilimizde Esnaf ve Sanatkarlar odasına bağlı Elektrikçiler Oda başkanı Cengiz Gedik, Sıhhi Tesisatçılar Oda Başkanı Mehmet Çete, Demirciler oda başkanı Salih Demir, Camcılar Oda Başkanı Mevlüt Taşdöğen ve son olarak Türkiye Sakatlar Derneği İl Başkanı Metin Fırat ve yönetim kurulu ziyaret edilerek karşılıklı çalışmalar hakkında istişare edildi.

Yeniden Refah Partisi ziyaretler ile ilgili sohbetleriyle ilgili açıklamalarında; 
“Yeniden Refah Partisi olarak amacımız kutuplaştırmadan, ötekileştirmeden, toplumun tüm kesimleriyle kucaklamak ve ziyaret ettiğimiz bütün STK, kurum ve kuruluşlarda halkımıza hazırlamış olduğumuz projeleri, ülkenin içinde bulunduğu sorun ve sıkıntıların kaynağı ile bunlara ilişkin çözümlerin neler olabileceğini anlatıyoruz. Hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun; herkes bizim için değerlidir. Gittiğimiz her yer de rahmetli Necmettin Erbakan Hocamıza olan ilgi ve değerin yansımalarına rastlıyor ve hoş karşılanıyoruz. Bu bizlere ayrıca moral ve motivasyon sağlamakta azmimizi ve gayretimizi artırmaktadır Yeniden Refah Partisi olarak ziyaretlerimiz ve parti çalışmalarımızı her kademede bütün hızıyla devam etmekte yapılacak ilk seçimde Yeniden ERBAKAN ile Yeniden Refah ve Yeniden Bolluk Bereket ile ülkeye huzur ve istikrar getireceğiz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN