Yönetmen Özdemir Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısını Ziyaret Etti

Birçok reklam kampanyasının proje yaratıcılığını, metin yazarlığını ve prodüktörlüğünü üstlenen, son olarak da 'Rus'un Oyunu' isimli sinema filminin yönetmenliğini yapan Elazığlı ünlü yönetmen Levent Özdemir, Elazığspor eski yöneticisi Akın Aktı ile birlikte Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Seyhun Şahin'i makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

27 yıldır profesyonel reklam fotoğrafçısı olarak önemli fotoğraflara ve reklam filmlerine imza atan ve Netflix platformu üzerinden yeni bir proje hazırlığında olan Yönetmen Levent Özdemir, Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı hemşehrimiz Seyhun Şahin ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Elazığspor Kulübü eski yöneticisi Akın Aktı’nın da yer aldığı görüşme, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşirken, Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Seyhun Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bir Türk yönetmen tarafından ilk kez tamamı İngilizce çekilecek olan “Sebep” isimli film ile ilgili Başkan Yardımcısı Şahin’e bilgiler veren Özdemir, Los Angeles’ta New York Film Akademi’de okuyan Elazığlı Elif Naz Ödemir baş rolde oynayacağını aktararak, filmin 2023 yılında Netflix’te yayınlanacağını ifade etti.
 

Kaynak:Yeni Ufuk

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN