AYT Sayısal Türkiye 1. si ve Y-SAY puan türünde Malatya 1.si Evren'e Ödül

Malatya'da 6 yıldır faaliyet gösteren Matris Eğitim Kurumları ilk yılında 2022 YSK'de AYT Sayısal Türkiye 1. Si ve Y-SAY puan türünde Malatya 1.si Arif Evren'e Bilgisayar Hediye Etti.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Malatya'da 6 yıldır faaliyet gösteren Matris Eğitim Kurumları ilk yılında 2022 YSK’de AYT Sayısal Türkiye 1. Si ve Y-SAY puan türünde Malatya 1.si Arif Evren’e Bilgisayar taktim edildi.

Bir otelde gerçekleşen ödül töreninde, 2022 YSK’de AYT Sayısal Türkiye 1. Si ve Y-SAY puan türünde Malatya 1.si kurumumuz öğrencisi Arif Evren’e Bilgisayar ve plaket taktim edildi.

Matris Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Karaca İse şu ifadelere yer verdi; Matris eğitim kurumlar olarak 2016 yılında çıktığımız eğitim yolculuğumuzda su anda; Çarşı Matris, Fahri Kayhan Matris ve LGS Matris olmak Üzere üç şubemizde Malatya’mızda eğitime değer katmaya devam ediyoruz.
"Sen Özelsin" sloganıyla çıktığımız bu yolda öğrenci odaklı, butik eğitim allayışımız ve her yıl artan başarı grafiğimizle Bugün Karşınıza yılların birikimi olan başarımızı taçlandıran bir sevinç ve gururla çıkıyoruz. 2022 YSK’de AYT Sayısal Türkiye 1. Si ve Y-SAY puan türünde Malatya 1.si kurumumuz öğrencisi Arif Evren’i kutluyorum. Bu başarıda emeği geçen; Evren ailesine, Erman ılıcak fen lisesi idareci ve öğretmenlerine, Maris eğitim kurumlarında birlikte çalıştığımız yol arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum. 2022 YSK’de AYT Sayısal Türkiye 1. Si ve Y-SAY puan türünde Malatya 1.si kurumumuz öğrencisi Arif Evren’e Bilgisayar ve plaket taktim edildi
Plaket Töreninde söz alan Arif Evren ise şu ifadelere yer verdi; Lise 4 yıl boyunca olan bir şey bunu sadece 12. Sınıfa meyil etmek olmaz 9. Sınıfta beri çalışmaya başlamak lazım düzenli bir şekilde aksatmayarak özellikle 11. Ve 12. Sınıflarda düzenli çalışmak çok önemli. Ben 11. Sınıfta düzenli çalışmanın bayağı bir etkisi olduğunu düşünüyorum özellikle AYT’de 80-80 yapmak bence en büyük etken 11. Sınıf onun dışında 12.sınıfta 11. Sınıf rahat olduğu için rahatlık yaşadım tabi. Çalışma biçimim şöyleydi aslında okul ya da dershanede aldığım dersler sonra evde o dersleri tekrar ediyorum yani konu boşluğu olmuyor. Okul ya da dershaneye gidince her şey çözülüyor bazen.  Deneme sınavları da çok önemli. Hem Okuluma hem dershaneme teşekkür ederim Öğretmenlerime ayrı ayrı çok teşekkür ederim.
Arif Evren’in Babası olarak çok gururlu ve mutluyum istediği yere istediği üniversiteyi kazandığından dolayı çok mutlu ve gururlu olduk. Burada Emeği geçen okul ve dershane öğretmenlerine ayrı ayrı teşekkür ederim. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN