Borsa Başkanı Özcan'dan Keskin'e ziyaret

Malatya Ticaret Borası Başkanı Ramazan Özcan, ve Ticaret Borsası Meclis Başkanı Erdoğan Ünal, Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Editör

Malatya Ticaret Borası Başkanı Ramazan Özcan, ve Ticaret Borsası Meclis  Başkanı Erdoğan Ünal, Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası  genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, “Şevket Keskin başkanımız uzun zamandır Malatya’ya ve kendi camiasına, esnaf camiasına hizmet veriyor. Bu çok güçlü ve büyük ailenin şu anda başkanı olarak Malatya’daki esnaflarımızın ve sanatkarlarımızın bütün sorun ve taleplerini çözüme kavuşturma noktasında çok büyük gayretler gösteriyor. İnşallah ekonomik dar boğazdan da hepimiz çok güçlü bir şekilde çıkarak yolumuza devem edeceğiz.” dedi.

Ziyaret için teşekkür eden MESOB Başkanı Keskin, “Sivil toplum kuruluşu yöneticileri olarak hepimiz hem esnafımız için, hem Malatya’mız için, hem de ülkemiz için elimizden geldiği kadar mücadele etmeye devam edeceğiz.  Hepimiz birlikte Malatya’mız ve ülkemiz için mücadele edeceğiz. Bugün görev bizde yarın başkasında olur. Ama önemli olan görevi yerine getirmek ve insanların teveccühünü ve gönlünü kazanmaktır. Ekonomik sıkıntılarımız var, bu sıkıntıları da hep birlikte aşacağız.” İfadelerini kaydetti.

Keskin, Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan’ın göreve gelmesinden sonra yaptığı çalışmalarla kuru kayısının ihracat bazında değer kazandığını da belirterek, çalışmalarında başarılar diledi. 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN