Büyükelçi Ümit Yardım'dan BİMYAD'da Ziyaret

Türkiye'nin İran, Rusya, Yunanistan ve Avusturya Büyükelçiliğinde bulunan Ümit Yardım Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezini Ziyaret Etti.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Türkiye’nin İran, Rusya, Yunanistan ve Avusturya Büyükelçiliğinde bulunan Ümit Yardım Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezini Ziyaret Etti.

Türkiye’nin Yıllarca Büyükelçiliğini yapan Ümit Yardım; Malatya Büyük Yaralı

Türkiye Cumhuriyeti’nin İran, Rusya, Yunanistan ve Avusturya Büyükelçiliğini yapan ve şu an KKTC’da yaşamını sürdüren Ümit Yardım, Veysel Karademir’in kızının düğününe katılmak üzere Malatya’ya gelen Aslen Denizlili olan Ümit Yardım, Depremin yerle bir ettiği Malatya’da okuduğu okulları ziyaret edip enkazları ile karşılaştı.

Malatya’nın 6 Şubat Depremde ağır yara aldığına şahit olduğunu aktaran Ümit Yardım “Allah bu şehir de ve deprem bölgesin de yaşayan kardeşlerimizin yardımcısı olsun” dedi.

Türkiye’nin İran, Rusya, Yunanistan ve Avusturya Büyükelçinde bulunan Ümit Yardım’ın Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan, “BİMYAD genel merkez Hakkında bilgi vererek, Malatya’nın 6 Şubat Kahramanmaraş depreminde büyük yıkım oldu Çoğu Dernek Binaları ve Gazeteci arkadaşların iş yerleri yıkıldı. Şu anda Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin Gürkan tarafından vermiş olduğu Konteynerlerde yayın hayatımızı sürdürüyoruz”. Dedi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN