Büyükşehir Belediye Meclisi Mart Ayı Iı. Birleşimi Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısının II. Birleşimi Malatya Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Selim Pilten Başkanlığı'nda 14 Mart 2024 Perşembe günü saat 14.00'te Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Malatya Büyükşehir Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısının II. Birleşimi Malatya Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Selim Pilten Başkanlığı’nda 14 Mart 2024 Perşembe günü saat 14.00’te Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. 
Mazeret dilekçelerinin okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem maddeleri arasında yer alan İmar ve Bayındırlık Komisyonu tarafından 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği ve 1/5000 ölçekli nazım imar planı hakkındaki raporlar okunduktan sonra oylanarak, kabul edildi. Diğer gündem maddelerinin ise bir kısmı ilgili komisyonlara havale edildi bir kısmı ise bir sonraki toplantıda görüşülmek üzere ertelendi. 
Büyükşehir Belediye Meclisi Şubat ayı III. birleşiminin ise 15 Mart 2024 Cuma günü saat 15.00’te yapılmasına karar verildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN