Elazığ'da Düzenlenen Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Elazığ Belediyesi tarafından organize edilen Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Teni Türkiye Şampiyonası sona erdi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

11 Haziran Cumartesi günü Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen açılış seremonisi ile birlikte start alan şampiyona bugün oynanan müsabakalarla birlikte tamamlandı.

Şampiyonada bugün oynanan müsabakalar sonucunda erkeklerde İstanbul Telas Lastik birinci, Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü ikinci, Kocaeli KBS üçüncü ve Ankara ACA Metal takımı dördüncü oldu.

Bayanlarda ise İstanbul THY takımı birinci, Elazığ Final Okulları ikinci, Diyarbakır Bağlar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü üçüncü ve Bitlis Halk Eğitim Merkezi takımı dördüncü oldu.   

ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

Oynanan final karşılaşmaları sonucunda Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası için ödül töreni düzenlendi.

Erkeklerde şampiyon olan İstanbul Telas Lastik takımına ödülünü Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu takdim ederken, bayanlarda şampiyonluğa ulaşan İstanbul THY takımı ise ödülünü Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Pirinçci’nin elinden aldı.

BİLGİNOĞLU: “AMACIMIZ ELAZIĞ’IMIZIN KÜLTÜRÜNÜ TANITMAKTI”

Ödül töreninde ilk olarak konuşan Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, “Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nı Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nın girişimiyle başlatmıştık. 11 Haziran'da başlayan turnuvamız, bugün itibariyle bitti. Bu organizasyondaki amacımız kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yöneticilerini ve çalışanlarını ilimizde ağırlayarak Elazığ’ın kültürünü tanıtmaktı. Öyle de oldu. Bütün katılımcılar turnuvadan memnun kalarak ayrıldı. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

“BÖYLESİNE GÜZEL HİZMET VE GÜLERYÜZ KARŞISINDA İNANILMAZ HEYECANLIYIM”

İstanbul TGS takımı sporcusu Fatma Gökçen Parker, Elazığ’ı çok beğendiğini ifade ederek, “Böylesine güzel hizmet ve güler yüz karşısında inanılmaz heyecanlıyım. Elazığ Belediye Başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ediyorum. Benim için bu şampiyona çok güzel bir deneyim oldu. Elazığ’ı çok beğendim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. 

“ELAZIĞ’DA ÇOK GÜZEL VAKİT GEÇİRDİK”

Elazığ’da çok iyi vakit geçirdiklerini kaydeden Zonguldak Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Haldun Çakan ise “Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’na ev sahipliği yapan Elazığ’da çok iyi vakit geçirdik. Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü takımımız beşinci olarak turnuvayı tamamladı. Bu organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen ve bizlerden desteklerini esirgemeyen Elazığ Belediye Başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları ve protokole teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

“ŞU ANA KADAR YAPILAN EN GÜZEL TURNUVALARDAN BİRİ ELAZIĞ’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ”

Telas Lastik Yönetim Kurulu Başkanı Suphi Atlıhan’da, “Elazığ gerçekten mükemmel bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Bizler de burada olmaktan mutluluk duyduk. Şu ana kadar yapılan en güzel turnuvalardan biri Elazığ’da gerçekleştirildi. Başta Elazığ Belediye Başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” 

AKGÜN: “81 İLDEN KÜLTÜR ELÇİLERİMİZ OLDU”

Son olarak konuşan Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Akgün, “Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları ve Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Nazif Bilginoğlu’nun aracılığı ile Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nı şehrimizde gerçekleştirdik. 3 gün süren şampiyona sonucunda dereceye girenlere bugün ödülleri verildi. Bir Elazığlı olarak bu şampiyonanın maddi ve manevi boyutta Elazığ’ımıza kazandırdıkları çok fazla. 81 ilden kültür elçilerimiz oldu. Bu elçilerimiz şehirlerine gidince Elazığ’dan ne kadar memnun kaldıklarını ve bu organizasyonun ne kadar güzel geçtiğini anlatacaklar. Federasyonumuz açısından da bu şampiyonanın olumlu etkileri mutlaka olacaktır. Elazığ Belediyemiz de şampiyona boyunca zor anlarımızda her daim yanımızda oldular. Başta Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN