Emel Pırlanta, Dubai Jewels of Emirates Show'da!

Emel Pırlanta, farklı zevklere hitap edebilen eşsiz pırlanta mücevher tasarımlarıyla dünyanın pek çok bölgesine modern ve incelikli tasarımlarını sunuyor.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

1 Haziran’da gerçekleşen Dubai Jewels of Emirates Show Pırlanta Fuarı’na katılarak pırlanta tutkunlarıyla benzersiz tasarımları buluşturan Emel Pırlanta, sektörün önde gelen isimleriyle de bir araya geldi.
Dubai Jewels Of Emirates Show’da Emel Pırlanta Esintisi
Müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılayan Emel Pırlanta, katılmış olduğu fuarda en son tasarlanan pırlanta koleksiyonunu tanıtma şansı elde etti. Pırlantanın ışıltısı ile büyülü bir görünüm elde eden pırlanta mücevherlerin her biri, Emel Pırlanta’nın zarif ve modern dokunuşlarıyla hareketlilik kazanmış durumda.
Uzun yıllardır müşterilerine kaliteli mücevherler sunmakta olan Emel Pırlanta, yeni koleksiyonundaki zarif parçaları müşterileriyle buluşturarak pırlantanın benzersiz ışıltısını en üst düzeyde yaşatmayı başardı.
Emel Pırlanta Dubai Jewels of Emirates Show’da; deneyimli ekibi, pırlanta seçimi konusunda rehberlik ederek, ziyaretçilere doğru kesim, renk, berraklık ve karat ağırlığı hakkında ziyaretçilere uzman danışmanlık hizmeti sundu.
Özel İndirimler ve Cazip Fırsatlar
Emel Pırlanta, Dubai Jewels of Emirates Show’a özel indirimleri ve cazip fırsatları ile müşterilerin modern ve incelikli tasarımlara çok özel fiyatlarla sahip olmasını sağladı. Ziyaretçilerin unutulmaz anlar yaşadığı fuara katılımı ile Emel Pırlanta, uluslararası standartlarda hizmet veren bir marka olduğunu bir kere daha kanıtladı.
Kaliteli ve yenilikçi tasarımları Dubai’de de ön plana çıkarmak isteyen Emel Pırlanta tarafından bu fuar, son derece önemli etkinliklerden biri olarak kabul ediliyor. Emel Pırlanta dokunuşuyla tasarlanan ve gelenekselin modernize edilmiş hali olan pırlanta mücevherlerin her biri, dünyanın pek çok ülkesinde kullanıcılarla buluşmaya devam ediyor.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN