Octo ve Amavi Alaçatı Octo'da Bir Araya Geliyor

Mutfağın Yıldızlarından Heyecan Verici İşbirliği: Octo ve Amavi Alaçatı

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

İstanbul’un önde gelen Michelin tavsiyeli restoranlarından Octo ve Alaçatı'nın sevilen lezzet durağı Amavi Alaçatı, 13-17 Kasım tarihleri arasında lezzet tutkunlarına unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. 
 

Octo'nun usta şefi Murat Taşdemir ve Amavi Alaçatı'nın başarılı şefi Can Aras, ortak bir menüde buluşarak konuklarını, her iki restoranın enfes lezzetleriyle buluşturacaklar.

Özel menüde misafirleri, öncelikle içerisinde Patates Camı, İsli Midye, Borozan Mantarı Tozu bulunan Plastik Ada karşılayacak. Sonrasında ise, soğuk başlangıçlarda Yoğurt Kapsül, Levrek Ceviche, Uskumru Crudo ara sıcaklarda Izgara Ahtapot, ana yemekte Lagos ve tatlı seçeneğinde ise Beyaz Çikolata Çorbası bekliyor. 

Bu eşsiz işbirliğinde, her iki restoranın alanında uzmanlaşmış şefleri, deniz ürünlerinin eşsiz lezzetlerini bir araya getirerek konuklara unutulmaz bir lezzet şöleni yaşatacaklar. Konuklar, bu özel dönem boyunca deniz ürünlerinin en taze ve lezzetli halini deneyimleyecekler.

Octo ve Amavi Alaçatı'nın ahenkli lezzetleriyle donatılan bu özel menüyü, 13-17 Kasım tarihleri arasında Octo'dadeneyimleyebilirsiniz. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN