Üç Aylar ve Regaip Kandilinin Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Mübarek üç ayların başlaması ve Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Editör

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Mübarek üç ayların başlaması ve Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı. 
Başkan Gürkan mesajında, “ dini duyguların yoğunluk kazandığı, merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruk noktaya ulaştığı, hayır ve iyiliklerin arttığı günlerdir. İnsanımızın anlam ve gönül dünyasına ışık tutan Regaip Kandili de tıpkı diğer mübarek gün ve geceler gibi toplumumuz için vazgeçilmez bir öneme sahiptir. ” dedi. 
Mübarek gün ve gecelerin insanların kalplerini yaklaştırdığını belirten Başkan Gürkan, “Bir kez daha hep birlikte Allah'ın bereket, rahmet ve mağfiretinin bol bol ihsan edildiği üç aylara ve Regaip Kandiline erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız. 
Regaip Kandili ile Rabbimizin bizlere sunduğu bereket ve rahmet dolu üç aylara ulaşmış, on bir ayın sultanı Ramazan ayına yaklaşmanın manevi hazzını üzerimizde hissetmiş bulunuyoruz.”  
Bu mübarek günler vesilesiyle birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Başkan Gürkan, “Yüce Mevla’nın sonsuz affından merhametinden ve iyiliğinden bol bol yararlanıldığı bu mübarek gecede birlik ve beraberliğimizin artmasını temenni ediyorum. Ülkemizin ve bütün İslam âleminin üç aylarını ve Regaip Kandilini tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını Yüce Mevla’dan diliyorum” dedi. 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN