Ustalık Dönemine Yakışır Marka Projeler

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, yeni dönemde de Elazığ için birbirinden kıymetli marka projeler hazırladıklarını ifade ederek 'Hemşehrilerimizin desteği ve teveccühü ile bu kutlu yoldaki görevimize daha güçlü adımlarla devam ettiğimiz takdirde, marka projelerimizi yatırıma dönüştürerek, Elazığ'ın inşa ve ihyasına kaldığımız yerden devam edeceğiz.' dedi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri çalışmalarına devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ İl Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Yönetim Kurulu, AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Yönetim Kurulu ve AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Elazığ’daki temaslarına devam etti.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, YARALI İŞÇİLERİ ZİYARET ETTİ, AİLELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Başkan Şerifoğulları, Alacakaya-Palu sınırındaki Kayaönü köyünde bulunan maden ocağında meydana gelen göçükten yaralı olarak kurtarılan ve Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alınan işçileri ziyaret ederek, Başhekim Doç. Dr. Şüheda Kaya’dan sağlık durumları hakkında bilgi aldı. Başkan Şahin Şerifoğulları, işçilerin aileleri ile de bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletirken aileler, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür etti.

TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ VE ELAZIĞ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI HASTANESİ'NE ZİYARET


AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şerifoğulları ve beraberindeki heyet daha sonra, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Ahmet Murat Mamur ve kurum çalışanlarını ziyaret etti. Şahin Şerifoğulları ve heyet ardından, Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hilal Kaya ve kurum çalışanları ile bir araya geldi. Başkan Şerifoğulları ziyaretlerinde, 5 yıllık görev süresinde Elazığ’a kazandırdığı yatırımları anlattı, talepleri dinledi ve yeni dönemde hayata geçireceği projeleri aktararak destek istedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “HEMŞEHRİLERİMİZİN BİZLERE OLAN DESTEĞİNİ GÖRDÜĞÜMÜZDE, 5 YILDA NE KADAR DOĞRU İŞLER YAPTIĞIMIZI ANLIYORUZ”
Temaslarının ardından değerlendirmelerde bulunan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları; “Öncelikle Alacakaya-Palu sınırındaki Kayaönü köyünde bulunan maden ocağında meydana gelen göçükten sağ kurtarılan madenci kardeşlerimize acil şifalar diliyor, kıymetli ailelerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Biz, bu aziz şehirde Belediye Başkanlığı görevini yürütmenin onuru ve gururunu yaşadık ve şehrimize hizmet etmenin gayreti içerisinde olduk. Göreve geldiğimizde 24 Ocak depremi ardından tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci ve son olarak asrın felaketi olan 6 Şubat depremlerini yaşadık. Bu zorlu süreçlerde bahane üretmedik, yüreğimizi ortaya koyarak sevdalısı olduğumuz şehrimiz, insanımız ve geleceğimiz için eser, hizmet ve gönül belediyeciliği ilkesini benimseyerek çalıştık. Birbirinden kıymetli projelerimizi yatırıma dönüştürerek, Elazığ’ımızı geleceğe taşımanın gayreti içerisinde olduk. Yerel seçim çalışmaları kapsamında kapı kapı, hane hane gezip vatandaşlarımızla bir araya geldiğimizde, hemşehrilerimizin bizlere olan sevgisini ve desteğini gördüğümüzde, 5 yılda ne kadar doğru işler yaptığımızı anlıyoruz. Bu bize daha fazla güç veriyor.” dedi.

Kaynak: Günışığı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN