Elazığ Belediyesi, Haberleri

Elazığ Belediyesi, Haberleri

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN ELAZIĞLILARA ÇAĞRI “HER BİR OY’UN ÇOK ÇOK KIYMETLİ OLDUĞUNU UNUTMAYALIM” Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine saatler kala yoğun bir tempoyla esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, 28 Mayıs Seçimleri için destek istedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ZAFRAN TOKİ KONUTLARI SAKİNLERİYLE BULUŞTU

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “28 MAYIS AKŞAMI CUMHURBAŞKANIMIZLA BİRLİKTE DEMOKRASİ BAYRAMINI YAŞAYACAĞIZ” Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine yönelik çalışmaları kapsamında ziyaretlerini yoğun bir tempoda sürdürerek vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

ELAZIĞ BELEDİYESİ KADIN MECLİSİ PALU’YA GEZİ DÜZENLEDİ

Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi, “23. Gün Kültürel ve Tarihi Gezi Programı” kapsamında medeniyetler beşiği Palu ilçesine gezi düzenledi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, DOĞUKENT MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

ŞERİFOĞULLARI: “28 MAYIS’TA BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE İDEALİ YOLCULUĞUMUZU BAŞLATACAĞIZ” Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim çalışmaları kapsamında, AK Parti Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz ile birlikte Doğukent Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

17 Kasım İlkokulu E-Twinning Projesi İle Dikkatleri Çekiyor

17 Kasım İlkokulu , ‘VALUE LİFE’ ( Hayatı DEĞER’lendir ) İsimli E-Twinning Projesinde Romanya ve Azerbaycan Ortaklarıyla Elele

TFF Başkan Adayı DEVECİOĞLU’ndan ‘TFF Değişim Dönüşüm Projesi’

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Adayı Prof. Dr. Sebahattin DEVECİOĞLU'ndan TÜRK FUTBOLUNDA “DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM” PROJESİ “Türk Futbolu Ekosistemi”

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, "İnsana ait tüm güzel hasletleri yüreğinde taşıyan, insanoğlunun ilk öğretmeni ve yüce dinimizin cennetin ayaklarının altında olduğu müjdesiyle yücelttiği kıymetli annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.” dedi.

ELAZIĞ BELEDİYESİ LARVAYLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilkbahar aylarının gelmesiyle birlikte larva ile mücadele çalışmalarını artırdı.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, SEÇİM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları seçim ziyaretleri kapsamında AK Parti Milletvekili Adayı Erol Keleş ile birlikte Çaydaçıra Mahallesi sakinleriyle buluştu.

ELAZIĞ BELEDİYESİ ENGELLİLER HAFTASI NEDENİYLE ETKİNLİKLER DÜZENLEYECEK

Elazığ Belediyesi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle 11 Mayıs Perşembe günü saat 11.00’de Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde çeşitli etkinlikler düzenleyecek.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZHASEKİ İLE BİRLİKTE ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki ile birlikte hem esnaf ve vatandaşlarla buluştu hem de şehir genelinde yürütülen çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundular.

EBEGEM’DE 'HANIMELİ EL SANATLARI SERGİSİ' AÇILDI

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) bünyesinde eğitim gören kursiyerler, eğitimler neticesinde kendi ürettikleri ürünleri EBEGEM Sergi Salonu’nda 15 gün süre ile vatandaşların beğenisine sunacaklar.

KAMUOYUNA DUYURU

“Elazığ Belediyesi Geri Dönüşüm Parkı’na Zarar Veren Şahıslar Tespit Edildi, Hukuki Süreç Başlatıldı”

ELAZIĞ, İKİNCİ MEYDANINA KAVUŞTU 15 TEMMUZ DEMOKRASİ MEYDANI VE YER ALTI OTOPARKI HİZMETE SUNULDU

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, şehrin kimliğine değer kazandıran seçim vaatleri arasında yer alan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Yer Altı Otoparkı hizmete sunuldu.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NİN TEKNOFEST’TE DESTEKLEDİĞİ TAKIM ÖDÜL ALDI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın "Genç Beyinler Bilimle Buluşuyor" projesi kapsamında İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’nde destek verdiği İpek Yolu Otonom Robot Takımı TEKNOFEST’te derece kazandı.

ELAZIĞ BELEDİYESİ'NİN TEKNOFEST’TE DESTEKLEDİĞİ 2 TAKIM FİNALE YÜKSELDİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın "Genç Beyinler Bilimle Buluşuyor" projesi kapsamında destek verdiği 2 takım bu yıl altıncısı düzenlenen dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’te farklı kategorilerde finale kaldı.

Elazığ Belediyesi Altyapı Yenileme Çalışmaları Devam Ediyor.

Elazığ Belediyesi Altyapı Yenileme Çalışmaları Misland Kavşağı-Hankendi Arasında Kanalizasyon Toplayıcı Hattı İmalat Çalışmaları Başladı

Başkan Şerifoğulları’nın Ramazan Bayramı Mesajı ‘Buruk Bir Bayram Yaşayacağız’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında yaşadığımız büyük deprem nedeniyle her zamankinden farklı buruk bir bayram yaşayacağımızı belirten Başkan Şerifoğulları, mesajını şu şekilde sürdürdü:

ELAZIĞ BELEDİYESİ MEZARLIKLARDA ÜCRETSİZ YASİN-İ ŞERİF, KARANFİL VE LOKUM DAĞITTI

Elazığ Belediyesi tarafından, arife günü kabir ziyaretinde bulunan vatandaşlara Yasin-i Şerif, karanfil ve lokum hediye edildi.

ELAZIĞ BELEDİYESİ BAYRAMA HAZIR

Elazığ Belediyesi, Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala şehir genelinde bayram hazırlıklarını sürdürüyor.

Elazığ'a Yeni Minibüsçüler Sitesi Kazandırılıyor!

Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Karma Oda Başkanı Hakan Albayrak, Elazığ’da yeni bir minibüsçüler sitesi inşa edileceğini açıkladı.

Elazığ Belediyesi Vizyon Projesi; Şehrin En Prestijli Konutlarının Satışı Başladı

Elazığ Belediyesi’nin şehrin enerjisinin doğanın ritmiyle buluşacağı yepyeni bir yaşam alanı olarak inşa edeceği Batı Prestij Konutları'nın satışı başladı. Batı Prestij Konutları’nın satışı, 17 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasında lansmana özel fiyatlarla gerçekleştirilecek. Aynı zamanda Elazığ Belediyesi, bu projeden gelmesi planlanan ek gelirleri Türkiye’de bir ilke imza atarak kentsel dönüşüm çalışmalarına aktararak vatandaşlara 50-75 bin lira arasında teşvik amaçlı hibe kira yardımı verecek.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI ÜNİVERSİTE MAHALLESİ SAKİNLERİYLE İFTAR YAPTI

Elazığ Belediyesi, Ramazan'ın huzurunu, paylaşmanın güzelliğini bir arada yaşamak adına Üniversite Mahallesi Namık Çiftçi Caddesi’nde ikinci kez toplu iftar yemeği programı düzenledi.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NE ALINACAK 150 GEÇİCİ İŞÇİ KURA İLE BELİRLENDİ

Elazığ Belediye Meclisi Mart Ayı Toplantısı'nda alınan karar gereği, belediye bünyesinde geçici olarak istihdam edilmek üzere alınacak 150 erkek işçi noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN TOPLU İFTAR PROGRAMI

Elazığ Belediyesi, birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi adına Elazığ Bölge Camii Derneği ile birlikte Üniversite Mahallesi Namık Çiftçi Caddesi’nde 17 Nisan Pazartesi günü toplu iftar yemeği programı düzenleyecek.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NE ALINACAK 150 GEÇİCİ İŞÇİ 17 NİSAN’DA KURAYLA BELİRLENECEK

Geçtiğimiz günlerde Elazığ Belediyesi bünyesinde 5 ay 29 gün süreyle çalıştırılmak üzere 150 erkek işçi alımının yapılacağı duyurulmuştu.

ELAZIĞ BELEDİYESİ DEPREM KOMİSYONU, ÖN ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

Elazığ Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı'nda alınan karar gereği kurulan "Yapı ve Deprem Uygulama Araştırma Komisyonu", depremler konusunda yapı, zemin ve denetim üzerine hizmet veren sivil toplum kuruluşları, akademisyenler ve diğer kurum ve kuruluşların katılımı ile gerçekleştirdiği çok yönlü çalışmalarını tamamlayarak raporlarını meclise sundu.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN VATANDAŞLARA 75 BİN TL KİRA DESTEĞİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 02.03.2023 tarihli meclis kararı itibariyle riskli yapısını yenilemek isteyen vatandaşlarımıza 50 bin TL ile 75 bin TL aralığında "Hibe Şeklinde Kira Desteği” sunacaklarını ve konunun altyapısını oluşturduklarını kaydetti.

Elazığ Belediyesi, Vatandaşları Dolandırıcılara Karşı Uyardı

Elazığ Belediyesi, Belediyede görev yapan yöneticilerin isimlerini kullanarak vatandaşları dolandırmaya çalışanlara karşı uyardı.

Elazığ Belediyesi Altyapı Yenileme Çalışmalarına Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi, şehri uzun vadede sağlıklı altyapıya kavuşturacak altyapı yenileme çalışmalarına belirlenen program çerçevesinde devam ediyor.