Başkan Güder'den Uyum Eğitimi Alan Minik Öğrencilere Kırtasiye Sürprizi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ilçe genelinde eğitime başlayan 1. sınıf öğrencilerin tümüne kırtasiye desteği verdi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Çeşitli kırtasiye malzemesinin bulunduğu hediyeler öğrencilere ulaştırılırken, minik öğrenciler Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’e teşekkür ettiler.  

Öğrencileri önemseyen, geleceğimiz olan gençlere değer veren, çocukların ve gençlerin ufkunu açmak ve onların hayatlarında başarılı olması için çalışmalar yapan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ilköğretime yeni başlayan ve uyum eğitimi kapsamında ders başı yapan ilçe genelindeki 5 bin 120 1.sınıf öğrencisine kırtasiye desteği verdi. Kalem, silgi, açacak ve boyama kalemleriyle çeşitli hediyeler Battalgazi Belediyesi personelleri ve okul yöneticileri tarafından ders başı yapan öğrencilere dağıtıldı. 

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN OSMAN AMCALARINA TEŞEKKÜR MESAJI
2022-2023 eğitim öğretim yılı uyum eğitiminin başladığı 5 Eylül Pazartesi günü itibariyle ilçe genelinde eğitim gören bütün 1. sınıf öğrencilerine hediyeleri ulaştırıldı. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder tarafından gönderilen hediyelerini alan minik öğrenciler mutluluklarını ifade ettiler. 1. sınıf öğrencisi Ahmet Tarık Batur, “Hediyelerin içinde çok güzel şeyler var. Kalem, silgi, açacak, boya kalemleri hepsi var. Hediye için Osman amcaya teşekkür ederim.” derken, Asel Gültekin de “Hediyeyi çok beğendim. Boya kalemleriyle güzel resimler yapacağım. Osman amcayı çok seviyorum ve hediyesi için teşekkür ederim.” dedi. Öğrencilerden Aras Güngör ise “Okula yeni başladık ve bizlere hediyeler verildi. Çok teşekkür ederiz. “ ifadelerini kullandı. 

BAŞKAN GÜDER’DEN AİLELERE MESAJ
Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in ailelere de bir mesajı vardı. Hediyeler içerisinde yer alan not kartında Başkan Güder “Değerli anne ve babalar;   Büyük fedakârlıklarla koruyup kolladığınız, gözünüz gibi bakıp bu yaşa getirdiğiniz evladınız yeni bir heyecana adım atıyor. Birbirinden kıymetli öğretmenlerimiz sayesinde kısa sürede okullarına uyum sağlayarak,  okuma-yazma öğrenip yeni bilgilerle geleceğe yürüyecekler.  Bu vesileyle, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, siz anne-babalara ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN