Başkan Yılmaz, Zamların yüce Türk Milletinin belini iyice büktüğünü söyledi

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz son gelen zamların yüce Türk Milletinin belini iyice büktüğünü söyledi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Editör

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz son gelen zamların yüce Türk Milletinin belini iyice büktüğünü söyledi.

Mutfakta tencerenin kaynayamaz duruma geldiğini belirten Başkan Yılmaz “Türkiye kurulduğu günden bugüne kadar en büyük ekonomik sıkıntıyı AK Parti döneminde yaşamaya başladı, Benzin, motorin başta olmak üzere temel ihtiyaç ürünlerine her gün zam gelmekte, bununla beraber yüce Devletimiz sosyal devlet statüsünü de kaybetmeye başlamıştır. Hastanelerde insanlarımız randevu almakta zorlanmakta, Ülke ekonomisi her geçen gün kan kaybetmekte, ekonomi freni patlamış araç misali hiçbir sorun yokmuş gibi yanlış TÜİK verileri ile uçuruma sürüklenmektedir.” dedi.

Asgari ücretteki artışında maalesef ard arda gelen zamlar ile işlevini yitirdiğini ifade eden Başkan Yılmaz, Yüce Türk milleti elektrik, doğalgaz, benzin zamlarının yanı sıra başta sıvı yağ olmak üzere Un, Çay ve Şekere gelecek zamlar ile birlikte yoksulluğa terk edilmiş ve iktidar ekonomik anlamda iflas etmiş sorunu çözmekte aciz kalmıştır.” şeklinde konuştu.

Başkan Yılmaz son olarak “AK Parti hükümeti halkımızın geleceğini çalmaya devam ediyor, bizlerse Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in deyimiyle Türkiye’yi hak ettiği yarınlara kavuşturmaya geliyoruz. İYİlerin İktidarında Aydınlık ve Güneşli yarınlar bizleri bekliyor.” dedi

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN