Elazığ Belediyesi Haberleri

Elazığ Belediyesi Haberleri

İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi İhalesi Gerçekleştiriliyor

Elazığ Belediyesi tarafından en kapsamlı çevre yatırımı olarak hayata geçirilecek İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi Yapım İhalesi, yarın saat 11.00’de gerçekleştirilecek.

Elazığ Belediyesi’nden Gardaş Türküler Konseri

Elazığ Belediyesi, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında düzenlediği etkinliklerine devam ediyor.

Elazığ Belediyesi, Engelsiz Yaşam Merkezi Açılıyor

Elazığ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Engelsiz Yaşam Merkezi, resmi açılış töreni 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde gerçekleştirilecek.

Elazığ Belediyesi Gençlik Korosu, Yeni Yeteneklerini Bekliyor

Elazığ Belediyesi; halk müziğini yaygınlaştırmak, yeni nesillere sevdirmek ve yaşatmak adına Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Gençlik Korosu’na gönüllü olarak katılacak genç yetenekler arıyor.

Başkan Şerifoğulları, İş Kulübü Eğitimleri'ne Katılan Kursiyerlere Katılım Belgelerini Verdi

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi (EBEGEM)'de vatandaşlara yönelik düzenlenen eğitimler devam ediyor.

Elazığ Belediyesi’nin Altyapı Yenileme Çalışmaları Sürüyor

Elazığ Belediyesi, şehri geleceğe taşıyacak hizmet ve yatırımlarına kesintisiz devam ediyor.

Elazığ Belediyesi’nden Klarnet Ustası Yusuf Kamaç’a Vefa

Elazığ Belediyesi, "Musiki Çınarlarına Vefa" programları kapsamında mahalli müziğin mihenk taşlarından olan ve Elazığ musikisine önemli katkılar sunan Klarnetçi Yusuf Kamaç’ı, vefatının 25’inci yıl dönümünde bir dizi anma programları ile yâd etti.

Elazığ Belediyesi Tarafından ‘İlk Yardım Ve Temel Yaşam Desteği' Semineri Verildi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeline ve vatandaşlara, meydana gelebilecek kazalara erken ve bilinçli müdahalelerin yapılabilmesi amacıyla “İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği” semineri verdi.

ELAZIĞ BELEDİYESİ, KLARNET ÜSTADI YUSUF KAMAÇ’A ANMA PROGRAMI DÜZENLEYECEK

Elazığ Belediyesi, "Musiki Çınarlarına Vefa" programları kapsamında mahalli müziğin mihenk taşlarından olan ve Elazığ musikisine önemli katkılar sunan Klarnetçi Yusuf Kamaç’ı, vefatının 25’inci yıl dönümünde gerçekleştireceği anma programı ile yâd edecek.

Engelsiz Yaşam Merkezi’nde Engelli Haklarına Yönelik Eğitimler Devam Ediyor

Engelli vatandaşlarımız için sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerin yapıldığı Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi'nde bilgilendirme seminerleri devam ediyor.

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ'NDE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Elazığ Belediyesi tarafından Hicret Mahallesi İyilik Evi'nde eğitim gören öğrencilere "Madde ve Medya Bağımlılığından Kurtulma" konulu bir bilgilendirme semineri düzenlendi.

ELAZIĞ BELEDİYESİ, OTOBÜS SEFER GÜZERGÂHLARINI YENİDEN DÜZENLEDİ

Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, vatandaşların ulaşımını rahat sağlaması amacıyla bazı bölgelerde otobüs sefer güzergâhlarını yeniden düzenledi.

Özel Bireylerden Anlamlı Etkinlik

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Engelsiz Yaşam Merkezi’ndeki özel gereksinimli bireyler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84’üncü yıl dönümünde kendilerinin hazırlayıp sundukları özel bir program ile andılar.

Elazığ Belediyesi, Doğukent-Salıbaba ve Sanayi Mahallelerini Bağlayan Yeni İmar Yolunda Çalışmalarını Tamamladı

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Doğukent Mahallesi, Salıbaba ve Sanayi Mahallelerini birbirine bağlayan güzergâhtaki yol çalışmalarını tamamladı.

Elazığ Belediyesi Halk Korosu, İlk Konserini Yoğun Katılımla Gerçekleştirdi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Elazığ Belediyesi Musiki Toplulukları Halk Korosu, birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği ilk konserini, Elazığlılar için gerçekleştirdi.

EBEGEM Kurslarına Vatandaşlardan Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası’nda hizmet veren Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi (EBEGEM), vatandaşlara yönelik düzenlediği ücretsiz kurslar ile onların hem sosyal açıdan kaliteli vakit geçirmesine hem de kişisel donanımlarına katkı sağlayarak meslek sahibi olmalarına imkân sunmaya devam ediyor.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN AİLE İÇİ İLETİŞİM SEMİNERİ

Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen “Aile İçi İletişim” konulu seminer yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AKSARAY MAHALLESİ İLE GÜNEY ÇEVRE YOLU BAĞLANTISINI SAĞLAYAN YENİ İMAR YOLUNDA ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Aksaray Mahallesi ile Güney Çevre Yolu bağlantısını sağlayan yeni imar yolunun yapım çalışmalarını tamamladı.

Elazığ Belediyesi’nden Duyuru

Elazığ Belediyesi tarafından Malatya Caddesi Elysium Park AVM önünde yürütülen altyapı yenileme çalışmaları kapsamında, 3 Kasım Perşembe günü, Malatya Caddesi’nin bir bölümü trafiğe kapatılacak.

DİJİTAL KÜTÜPHANE İLK YILINDA 175 BİN ZİYARETÇİ AĞIRLADI

Elazığ Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Dijital Kütüphanesi, hizmete sunulduğu ilk yıl 175 bin ziyaretçiyi ağırlayarak önemli bir eğitim hizmeti gerçekleştirmeye devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Altyapı Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi’nin şehrin altyapı problemini çözüme taşıyan altyapı yenileme çalışmaları, belirlenen program çerçevesinde devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Halk Korosu Konserine Davet

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Elazığ Belediyesi Halk Korosu, ilk konserini vermeye hazırlanıyor.

EBEGEM'den Kariyer Planlama ve İş Arama Becerileri Eğitimi

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi (EBEGEM) tarafından gençlere yönelik sertifikalı “İŞKUR İş Kulübü-İş Arama Becerileri Eğitimi” düzenlendi.

İcadiye Mahallesi Sosyal Hizmet Binası, Öğrencilerin Yeni Adresi Oldu

Elazığ Belediyesi’nin sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında İcadiye Mahallesi’nde inşa ederek hizmete sunduğu Sosyal Hizmet Binası’na, sınavlara hazırlanan gençler başta olmak üzere vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Elazığ Belediyesi Tarafından Harput’ta Yapılan Mescit’in İnşa Çalışmaları Sürüyor

Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi, vatandaşların dini vazifelerini kolaylıkla yerine getirebilmeleri amacıyla Harput Mezarlığı’nın eksiklerinden biri olan mescidin yapımına devam ediyor.

Elazığ Belediyesi, Ataşehir Mahallesi’nde Temizlik Çalışması Yaptı

Elazığ Belediyesi, bu hafta Ataşehir Mahallesi'nde tüm ekip ile kapsamlı temizlik çalışması yaptı.

6. MİLLETLERARASI ŞEHİR TARİHİ YAZARLARI KONGRESİ

Elazığ Belediyesi öncülüğünde, Türkiye Yazarlar Birliği Elazığ Şubesi iş birliği ile düzenlenen 6. Milletlerarası Şehir Tarihi Yazarları Kongresi başladı. Kongre 3 gün sürecek.

TARİHİ HARPUT- HÜSEYNİK YOLU’NDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Elazığ Belediyesi tarafından Harput Mahallesi ile güneyinde yer alan Hüseynik Mahallesi arasında ulaşım sağlayan tarihi yolun turizme kazandırılması için başlatılan çalışmalar sürüyor.

Elazığ’da Bazı Yollar Araç Trafiğine Kapatılacak

Elazığ Belediyesi'nden Duyuru

MOBELYUM AVM’NİN LANSMAN TÖRENİ YAPILDI

Elazığ Belediyesi ve Elazığ Mobilyacılar Üretim ve Pazarlama Toplu İş Yeri Kooperatifi iş birliğinde yapılacak olan Mobelyum AVM’nin lansman töreni yapıldı.