Şehit Nadir İpek Ortaokulu Öğrencileri Fidan Dikim Sertifikalarını Aldı

Müdürlüğümüz ve HEFİAD arasındaki işbirliği kapsamında gerçekleştirilen komşuluk Mazi Olmasın temalı kompozisyon ve şiir yarışmasına en yüksek katılımı sağlayan Şehit Nadir İpek Ortaokulu öğrencileri İl Müdürümüz Mehmet YİĞİT'i ziyaret ettiler.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Okul Müdürü Reşat Cengiz ile birlikte müdürlüğümüzü ziyaret eden öğrencilerimize, adlarına dikilen fidanlar anısına sertifika verildi.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet YİĞİT bu yıl ilimizden 158 öğrencinin Komşuluk Mazi Olmasın şiir ve kompozisyon yarışmasına katıldığını belirterek, Harput’ta katılan her öğrenci adına 5 fidan olmak üzere toplam 790 fidanın dikildiğini söyledi.

Dikilen fidanların çocuklarımızla birlikte büyüyeceğini ifade eden YİĞİT;

“Öğrencilerimizin sosyal ve kültürel etkinliklere yönlendirilmesi ve bu tür faaliyetlere katılmaları çok önemli.

Eğitim uzun soluklu bir süreç olmasına rağmen, yaptığımız her çalışmanın karşılığını kısa sürede alabiliyoruz. Bu anlamda yapılan bu etkinliğe en fazla katılım sağlayan okulumuz olması nedeniyle Şehit Nadir İpek Ortaokulunun idareci ve öğretmenlerini de kutluyorum” dedi.

Ziyarette Ortaokul Şiir kategorisinde İl 3. Olan öğrencimiz Zeynep’in şiirini okumasının ardından Müdür YİĞİT öğrencilerimize sertifikalarını vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN