Sigorta Acenteleri Sigortacılık Haftası Münasebetiyle Buluştu.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve Elazığ Sigorta Acenteleri Derneği'nin organizasyonunda, Sigortacılık Haftası sebebiyle, Elazığ'da faaliyet gösteren sigorta acenteleri düzenlenen gecede bir araya geldi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Pasta büyük, hepimize yeter
Düzenlenen organizasyonda söz alan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan;” Aramızda çok kıymetli bir isim var. Eski Yönetim Kurulu Başkanlarımızdan Nuri Önal büyüğümüz davetimize icabet etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sigortacılarımızın yaptığı işin önemi ve pastanın büyüklüğü ekonomimiz içerisinde çok değerli bir yere sahip. Bunun farkında olunması gerektiğine inanıyorum. Bu pasta o kadar büyük ki, herkese fazlasıyla yeter. Bu akşam burada olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum, hepiniz hoş geldiniz” dedi.

Birliğimiz Daim Olsun
Elazığ Sigorta Acenteleri Dernek.Başkanı M. Harun Barut: “Mesleğimizin ve acentenin faydasını, önemini insanlara aktarmayı amaçlıyoruz. Sektörümüzün sorunlarını, problemlerini konuşmak fikir alış-verişinde bulunmak, geçtigimiz zor dönemlerden sonra stres atmanın meslektaşlarımız için faydalı olacağını düşünerek sigorta haftamızı kutlama kararı aldık. Meslektaşlarımızdan hiç bir zaman desteklerini esirgemeye Sn. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımızdan destek olmasını istedik, sağ olsun bizi kırmadı ve bu akşamı bizlerle geçirdi sayın başkanıma ve değerli kurucumuz meslek büyüğümüz Nuri Önal’a Sigorta acenteleri dernek yönetimime katıldıkları için birbirinden değerli meslektaşlarıma teşekkür eder sigorta haftasını kutlarım dedi

Pasta büyük, hepimize yeter
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Eski Yönetim Kurulu Başkanlarından Nuri Önal: “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Asilhan Arslan, gereken herşeyi söyledi diye düşünüyorum. Bu güzel akşamda sizlerle birlikte olmak beni çok memnun etti. Organizasyonu düzenleyen Asilhan Arslan ve Harun Barut Başkanlarıma teşekkür ediyorum.” Dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN