Elazığ

Elazığ Haberleri

Elazığ Belediyesi Yelek ve Yaka Kartı Olmayan Hurda ve Atık Toplayıcılarına Yaptırım Uygulayacak

Elazığ Valiliği, geçtiğimiz günlerde kontrolsüz hurda ve kağıt toplama faaliyetlerini önlemek amacıyla mücavir alan sınırları içerisindeki hurda ve atık malzeme toplayıcılarına Elazığ Belediyesi’nden yelek ve yaka kartı alma şartı getirmişti.

Elazığ Belediyesi Şoför Alımı Kura Çekimi Sonuçları

Elazığ Belediyesi; personel hizmetleri bünyesinde çalıştırmak üzere daimi süre ile alımını gerçekleştireceği 10 şoför adayını, Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde noter tarafından çekilen kura ile belirledi.

EBEGEM Eğitimleri Yeni Yerinde Devam Ediyor

Vatandaşların gelişimlerine ve istihdam edebilmelerine katkı sağlamak amacıyla çeşitli yaş gruplarında yaz kursları düzenleyen Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM), eğitimlerini yeni yerinde sürdürmeye devam ediyor.

‘Türk Dünyasından Esintiler’ Konserine Elazığlılar Yoğun İlgi Gösterdi

Elazığlı vatandaşları yaz boyunca birbirinden farklı etkinliklerle buluşturan Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri, Elazığlı vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor.

Kazakistan, Kırgızistan Ve Özbekistan Sanat Toplulukları’ndan Başkan Şerifoğulları’na Ziyaret

“Türk Dünyasından Esintiler” konseri kapsamında Elazığ’a gelen Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı TÜRKSOY Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Bilal Çakıcı, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; esnaf, vatandaş ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Elazığ Belediyesi’nden Mehmet Parlaksu’ya Vefa Örneği

Elazığ Belediyesi, musiki çınarlarına vefa göstermek amacıyla düzenlediği programlarına devam ediyor.

Türk Dünyasından Esintiler Konseri Elazığlılarla Buluşacak

Elazığ Belediyesi’nin sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında düzenlediği yaz şenlikleri, Elazığlı vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor.

Elazığ Belediyesi’nden Duyuru

Elazığ Belediyesi, personel hizmetleri bünyesinde çalıştırmak üzere daimi süre ile alımını gerçekleştireceği 10 şoför adayını, noter tarafından çekilecek kura ile belirleyeceğini duyurdu.

Elazığ Musikisinin Usta İsmi Mehmet Parlaksu Mezarı Başında Anıldı

Elazığ musikisinin usta ismi Mehmet Parlaksu, ölümünün 21. yıl dönümünde mezarı başında anıldı.

Kızılay Mahallesi’ni Gümüşkavak Toki’lere Bağlayan Güzergâhta Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi, şehir içi ulaşımını daha konforlu duruma getirmek için 41 mahallenin tamamında yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Ekipleri Olgunlar Mahallesi’nde Kapsamlı Temizlik Çalışması Yaptı

Elazığ Belediyesi’nin rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra tüm mahallelerde başlattığı kapsamlı temizlik kampanyası devam ediyor.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ömer İleri Elazığ Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Dr. Ömer İleri, Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti.

Elazığ Belediyesi’nden Çocuklar İçin Etkinlik

Sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında düzenlenen Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri Elazığlı vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor.

Şehrin Kalbinin Attığı Saray Cami Çevresi Yenileniyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın "Ticaret Doğduğu Sokaklara Geri Dönüyor Projesi" kapsamında yer alan "Çarşı Mahallesi-Sakarya Caddesi, Belediye Sokak, Saray Cami Meydanı ve Belediye İş Merkezi Üstü Sokak Sağlıklaştırma Projesi"ne ilişkin çalışmalara başlanılıyor.

Elazığ Belediyesi Sinema Akademisi Oyuncu Seçmeleri Başladı

Yeni yıldızlar yetiştirmeyi amaçlayan Elazığ Belediyesi, Sinema Akademisi’ne start verdi.

Kadim Şehir Harput, Yeni Bir Değer Kazanıyor

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, HOCA HASAN HAMAMI’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, tarih ve medeniyetler merkezi kadim şehir Harput’un gelecek vizyonuna yepyeni değerler kazandırmaya devam ettiklerini söyledi.

Elazığ Belediyesi’nden 9 Adet Arsa Satışı

Elazığ Belediyesi mülkiyetinde bulunan toplam 9 adet arsa, 19 Temmuz Salı günü gerçekleştirilecek ihalelerle satışa sunulacak.

Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri Tüm Coşkusuyla Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor.

Toplam 2273 haber.